"Mam talent". Akrobatka Alla Klyshta nie żyje! Została zamordowana przez swojego partnera?

Akrobatka Alla Klyshta, znana z niemieckiej wersji programu "Mam talent" nie żyje! Istnieje prawdopodobieństwo, że została zamordowana przez swojego partnera!

Multimedia

Ukraińska akrobatka Alla Klyshta (Ałła Klyszta) to uczestniczka niemieckiej wersji programu "Mam talent". Ciało 33-latki niedawno zostało wyłowione z rzeki Ren. Policja podejrzewa, że została zamordowana.

Castingi w 5 miastach Polski! Nowa edycja jesienią 2019 w TVN!Zobacz więcej

Jak informują zagraniczne media, akrobatka została znaleziona przez przypadkowych przechodniów. Kilka dni wcześniej jej rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Okazuje się, że niedawno rozstała się ze swoim dotychczasowym partnerem. "Ich związek przechodził wzloty i upadki. Powiedziała, że nie są już parą, ale nadal razem pracują" - mówił cytowany przez media przyjaciel Ałły Klyszty.

Istnieje podejrzenie, że w śmierci kobiety brał udział jej 30-letni partner. Szczegóły nie są jednak ujawniane ze względu na dobro śledztwa.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Do "tajemniczy pies" (gość)

    Czyli wg Ciebie życie osób "znanych" jest więcej warte niż osób "nieznanych" bo wymaga surowszej kary za jego pozbawienie, co za brednie...

    09.06.2019 07:03
  • tajemniczy pies (gość)

    to smutne, za osoby znane bym ludzi powieszał albo mordował... żeby była sprawiedliwość , bo więzienie nic nie daje , poobijają sie tam i tyle nic wiecej.

    08.06.2019 13:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×