"Mam talent". Klaudia Kulawik z nowym singlem: Follow Me. Finalistka 1. edycji programu TVN ma już 20 lat! Jak się zmieniła?

Klaudia Kulawik miała 11 lat, gdy wystąpiła w "Mam talent". Zachwyciła jurorów swoim anielskim głosem i otarła się o zwycięstwo w programie, ostatecznie zajmując w nim drugie miejsce. Po 10 latach od zakończenia pierwszej edycji talent show TVN, Klaudia Kulawik zaprezentowała w serwisie YouTube swój pierwszy teledysk do piosenki "Follow me". Obecnie mieszka w Londynie. Co tam robi?

Multimedia

Klaudia Kulawik z "Mam talent" po latach

Klaudia Kulawik na casting do telewizyjnego programu "Mam talent" trafiła w wieku 11 lat. W czasie przesłuchań zaśpiewała utwór "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemiena i zachwyciła jurorów. Wzruszenia nie kryła Agnieszka Chylińska, którą wykonanie dziewczynki doprowadziło do łez.

Klaudia Kulawik dotarła do finału "Mam talent". Ostatecznie w całym programie zajęła drugie miejsce.

20 lat temu ruszył TVN! Pamiętacie wszystkie kultowe programy stacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak wyglądało życie młodej artystki po programie TVN? Przez ostatnie dziesięć lat Klaudia skończyła szkołę muzyczną i rozpoczęła studia w Wielkiej Brytanii. Teraz ma 20 lat i nadal mieszka w Londynie.

- Mam szczęście znajdować się w takim pięknym miejscu z niesamowitymi ludźmi - powiedziała niedawno w "Dzień Dobry TVN". Czy nadal śpiewa? Z kim dzieli pokój w akademiku?

Niedawno zaprezentowała światu swój pierwszy singiel, na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Nowa piosenka ma tytuł "Follow Me". Debiutancki teledysk Klaudii Kulawik obejrzało już niemal ćwierć miliona internautów.

Klaudia Kulawik wróciła do talent show TVN po 11 latach. Jak zaprezentowała się we własnym repertuarze?Zobacz więcej

W czasie trwania "Mam talent" nazywana była "najsmutniejszą dziewczynką w telewizji". Wszystko przez utwory, jakie śpiewała w programie. Jak zmieniła się Klaudia Kulawik? Zobaczcie w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Girl (gość)

    Niezależnie od tego jak wygląda ma piękny głos 😊

    27.04.2018 18:05
  • Megi (gość)

    Ludzie to paskudni zazdrośnicy. Dziewczyna niech zdobywa szczyty.

    27.04.2018 12:42
  • Layla (gość)

    Ci co piszą źle to że zwykłej zawiści, bo niczego w życiu nie osiągnęli. Taka jest Polska mentalność. Wstyd mi za rodaków. Dziewczyna młoda, ale wie czego chce i do tego dąży. Jest śliczna, i mądra a cepów krew zalewa. Klaudia życzę powodzenia i wytrwałości w tym co robisz. Zawistni uważajcie żebyście nie zachlysneli się własnym jadem. Wam życzę specjalisty od zaburzeń psychicznych, może da rady choć trochę uleczyć wasze chore mózgi. Powodzenia.

    27.04.2018 10:52
  • Ada (gość)

    Polska mentalność, zazdrość i brak szacunku. Zakład że to katolicy piszą takie komentarze. Ciężko pracuje zapewne na swoje miejsce w życiu. Jak powiedziała ile wyrzeczeń jej to przyniosło. Ale idzie swoją drogą. Cudowny głos, skromność, inteligencja. Bravo Klaudia.

    27.04.2018 10:17
  • JOLANTA Z (gość)

    Bardzo mi się podobała Magda Skromna I pięknie śpiewa MA glos I talent NIECH ŚPIEWA DALEJ chciałabym się z nią spotkać I usciakac ŻYCZĘ JEJ SUKCESÓW ŻEBY WYBIŁA SIĘ JESZCZE WYŻEJ 😀

    27.04.2018 08:14
  • Danuta (gość)

    Dziewczyna jest ambitna skromna pieknie spiewa a te nie przychylne komentarze to zwykla ludzka zazdrosc

    27.04.2018 07:15
  • Ada (gość)

    Nie rozumiem tych złośliwych komentarzy. Każde dziecko jest inne. Nie każde ma taki charakter żeby robić show i gwiazdorzyć od małego aby zabłysnąć. Pamiętam do dzisiaj tą skromną dziewczynkę która pięknie śpiewała i życzę jej powodzenia na dalszej drodze. Wyrosła na ładną dziewczynę, a osobom które niemiło ją komentują przypominam, że ona zajmuje się muzyką a nie startowaniem w wyborach miss więc nie wiem czego ludzie oczekują żeby miała nogi po szyje? Naturalna, skromna i mądra dziewczyna- pozdrawiam

    26.04.2018 23:06
  • ssij pałę (gość)

    Ale paszkwil. Z taką twarzą nie pokazuj się publicznie.

    24.04.2018 20:01
  • gwizdoł (gość)

    Najsmutniejsza to może być owca, bo za męża może mieć tylko barana.

    24.04.2018 13:20
  • Iwona (gość)

    Była najsmutniejsza i taka została. Widocznie nie ma z czego się cieszyć.

    24.04.2018 12:39
  • Edward (gość)

    Jak widać ani imię, ani nazwisko jak niektórzy sugerują nie przeszkodziło jej w realizacji planów i spełnieniu marzeń. Wyrosła na wspaniałą mądrą kobietę, ambitną i pracowitą. Wszystko, co zamierzyła spełnia z żelazną konsekwencją. Powodzenia Klaudia!

    24.04.2018 07:36
  • oj, rodzice (gość)

    "Claudus" to po łacinie "kulawy". Klaudia Kulawik to niecodzienna zbitka wyrazów.

    23.04.2018 21:11
  • monia77 (gość)

    Fajna i utalentowana dziewczyna,a przy tym bardzo skromna

    23.04.2018 12:54
  • ehh (gość)

    dalej pasztet

    23.04.2018 12:48
  • peter (gość)

    oj pamiec zawodzi niestety byla druga ktos jej bardzo marna piosenke polecil dlatego nie wygrala.

    23.04.2018 12:25
  • mała mi (gość)

    taka do kościoła trochę

    23.04.2018 11:11
  • Annn (gość)

    Kogo to obchodzi -.-

    23.04.2018 10:50
  • Edi (gość)

    Tapeta i nic więcej, ale śpiewa ładnie

    23.04.2018 08:57
  • Qz (gość)

    Redakcja powinna tępić hamstwo.

    23.04.2018 08:18
  • danka zielonogórzanka (gość)

    Jest młodą piękną POLKĄ. Skromna o wielkim talencie wokalnym i muzycznym. Jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Z całego serca życzę jej powodzenia.

    23.04.2018 00:45
NowszeStarsze