"Mam talent" sezon 11. odcinek 5. Agnieszka Chylińska "już nie może" podczas występu Bogdana z Żyrardowa! Przejdzie dalej? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 5. odcinku "Mam talent" zobaczymy występ pana Romana, gwiazdę listy szlagierów TV Silesia. Czy uda mu się przejść do kolejnego etapu? Zobaczcie fragment jego występu i reakcję jury na jego wykonanie!

Multimedia

"Mam talent" sezon 11. w soboty o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Bogdan Szymańczak ma 60 lat i pochodzi z Żyrardowa. Śpiewa od najmłodszych lat. Talent do pisana tekstów piosenek i komponowania muzyki odkrył 10 lat temu. Pisze, komponuje i śpiewa wyłącznie swoje utwory. Od kilku lat jest członkiem Żyrardowskich Wieczorów Literackich, na których przedstawia swoje wiersze i piosenki. Tam też kształci swój warsztat pisarski.

Triki z czapką, raperski występ i kolejny Złoty Przycisk! Kto przeszedł do kolejnego etapu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Chodzi na zajęcia wokalne w Centrum Kultury w Żyrardowie – ćwiczy tam dykcję, głos, uczestniczy w koncertach organizowanych przez Centrum Kultury. Jego utwór "Czy pamiętasz tamte chwile" znalazł się w złotej 13 Listy Szlagierów TV Silesia.

W 5. odcinku "Mam Talent" Bogdan Szymańczak zaprezentuje utwór "Irena". Zobaczcie fragment jego występu i reakcję jury na jego wykonanie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • DD (gość)

    Często widzę tego pana na ulicy ciekaw jestem jak mu pójdzie :D

    06.10.2018 17:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×