"Mam talent" sezon 12. odcinek 5. Piękna Ukrainka maluje światłem! oczaruje jurorów i widzów? [FRAGMENT ODCINKA]

Przed nami 5. odcinek 12. sezonu programu "Mam talent". Tym razem jury oraz widzowie zostaną... oczarowani urodą oraz talentem pięknej Ukrainki! Sprawdźcie, czego się spodziewać!

Multimedia

"Mam talent" sezon 12. w soboty o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

W nadchodzącym odcinku "Mam talent" poznamy Natalii z Galistyna Art. Group. Dziewczyna ma 26 lat, pochodzi z Charkowa i zajmuje się... malowaniem światłem! Natalii malowaniem zajmuje się od dziecka. Pamięta, że jako mała dziewczynka malowała po zasłonach w domu i rodzice jej na to pozwalali. Rodzina wspiera ją w rozwijaniu talentu i jest pełna podziwu dla tak nietypowego zajęcia.

Michał Buszczak czyli iluzjonista Michael Allen zaczaruje jurorów?Zobacz więcej

Malowaniem światłem zajmuje się od około 5 lat. Kiedy po raz pierwszy wzięła do rąk pędzel świetlny i zaczęła go używać, nie chciała uwierzyć, że jest to możliwe. Ćwiczy codziennie po 4-5, a czasami nawet 8 godzin. Ceni sobie niezwykłość tej techniki i możliwość opowiadania historii widzom za jej pośrednictwem. Jej talent jest jednocześnie jej pracą. Należy do Galistyna Art Group. Uważa, że przed tą pracą wiodła przeciętne życie i nie miała pomysłów na przyszłość.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ? (gość)

    zna ktoś nazwę utworu w tle?

    06.10.2019 14:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×