"Mam talent" sezon 12. odcinek 7. Ostatnie castingi! Kto decyzją jury wystąpi w odcinkach na żywo? [CO SIĘ WYDARZYŁO]

W 7. odcinku 12. sezonu "Mam talent" obejrzeliśmy ostanie castingi do programu! Był to tym samym czas, w którym jurorzy musieli wybrać półfinałową 35-tkę! Kogo zobaczymy w odcinkach na żywo?

Multimedia

Tym razem uczestnicy zaprezentowali swoje talenty na castingach w Warszawie. Najpierw zobaczyliśmy zespół nastolatek, Luz 1, tańczących disco dance. - Było bardzo czyściutko - stwierdził Agustin Egurolla. Nic dziwnego, że usłyszały 3XTAK. Potem na scenie pojawili się akrobaci z Włoch – ojciec i syn. Duo No Gravity zachwyciło jury swoim występem i oczywiście przeszli dalej!

Niezapomniane popisy wokalne i Złoty Przycisk dla ciężkiego brzemienia!Zobacz więcej

Później zobaczyliśmy akrobatykę, grę na flecie i śpiew w jednym, wykonane przez Michała Mędrzyckiego. - Był to jeden z najbardziej urokliwych występów - przyznała Małgorzata Foremniak. To 3w1 zyskało 3XTAK! Następna uczestniczka to 13-letnia Zosia „Baksy” Brzezińska, która tańczyła na rolkach. - Nie ma rzeczy niemożliwych dla ciebie - ocenił Agustin. Werdykt był oczywisty – usłyszała trzy TAK!

Akrobacje zaprezentowała też Lusesita Farell zawieszona na szarfie. Ona również przeszła dalej! Potem wysłuchaliśmy śpiewu Agnieszki Korbulewskiej, który wzruszył wszystkich do łez! Nic dziwnego, że jednogłośnie przeszła do dalszego etapu! Następnie na scenie stanęły *Perły z Lamusa, których śpiew wszystkich rozbawił. - Daliście mi nie tylko muzykę, ale piękną nadzieję, że warto żyć - oceniła Agnieszka Chylińska. Usłyszeli 3XTAK! Tancerka Klaudia Buda również zachwyciła i przeszła dalej. 10–letni magik Wojciech Maciejewski pokazał sztuczkę z rozbijaniem telefonów, która prawie przyprawiła Agustina o zawał serca! 3XTAK! Otto in spin „kręcił się w kółko” na kole cyrkowym. - To, co robisz, to jest sztuka przez duże „s” - stwierdziła Agnieszka i ogłosiła, że uczestnik przechodzi dalej!

Jurorzy wybiorą półfinałową 40! Kto wystąpi w odcinkach na żywo?Zobacz więcej

Potem nadszedł czas na narady jury. Wybrali 35 uczestników, których zobaczymy w odcinkach na żywo, razem z tymi, którzy przeszli dzięki Złotemu Przyciskowi. Są to: Ana Andrzejewska, Artur Cichuta, The Kroach, Julia Zarzecka, Klaudia Jóźwiak, All In Crew Mini, Antoni Roker, Natalii Armen Avenesian, Michał Allen, Tomasz Baran, Basia & Łukasz, Cezary Borowik, Łukasz Chwieduk, Daria i Aleksandra, Axel Drop, Duo Infinity, Essence Bartosz Księżyk, Lusesita Farell, Kasia Florczuk, Kamila Ganclarska, Krystian Herba, Hybrids Crew, Jazzforcat, Dawid "Ukeboy" Jędrusik, Just Edi Show, Kapela Karpatia, Maciej Kulhawik, Karolina Lenarcik i Karol Mental, Luqo Art Łukasz Fraś, Luz1, Marysia i Julian, Na Górze, Otto In Spin, Screamo - Trickz, Swing Completo, Patryk Szczechowski, Jan Szynal, Maya Thomas, Team Timber, Dominika Turek-Dimitriev.

W pierwszym półfinale na żywo wystąpią: Ana Andrzejewska, Krystian Herba, Maciej Kulhawik, Marysia i Julian, Kasia Florczuk, Luz 1, Kapela Karpati oraz Patryk Szczechowski.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×