"Mam Talent". Szymon Hołownia pokazał żonę! Kim jest Urszula Brzezińska-Hołownia?

Szymon Hołownia złożył swoim obserwatorom świąteczne życzenia. Przy okazji pokazał na Instagramie żonę - Urszulę Brzezińską-Hołownię. Kim jest małżonka dziennikarza, który zapowiedział już start w wyborach prezydenckich 2020?

Multimedia

Szymon Hołownia pokazał żonę!

Szymon Hołownia w grudniu br. zapowiedział, że wystartuje w wyborach prezydenckich 2020. Dziennikarz i były już prowadzący "Mam Talent" z okazji świąt Bożego Narodzenia złożył swoim fanom życzenia. Przy okazji po raz pierwszy pokazał zdjęcie z małżonką, która - jeśli jej mąż wygra - może przejąć po Agacie Kornhauser-Dudzie tytuł pierwszej damy.

Przed nami, przed moją rodziną trudne (najtrudniejsze chyba), ale ważne i - wierzę - piękne pół roku. Nabieramy więc sił. Przygotowania do Świąt na finiszu, rodzice i rodzeństwo dzwoniłli, że są już w drodze... Tym, którzy będą mogli cieszyć się w te Święta obecnością bliskich, z całego serca całą rodziną Hołowniów życzymy by zatankowali w te dni „pod korek” światła, siły, nadziei. Tym, dla których Święta to czas w którym czują, że dla nich też „nie ma miejsca w gospodzie”, by uwierzyli że są światu potrzebni jak tlen, i żeby nam wystarczyło dziś (i zawsze) uważności, aby ich dziś dostrzec i mocno przytulić. W ogóle - niech te Święta będą początkiem NOWEGO życia, w nas samych, w naszej wspólnocie! Aaaale... :) Czterdzieści parę lat żyję nad Wisłą i doskonale wiem, jak to czasem w Święta bywa. Omówimy szybko co u kogo, wszystkie remonty i choroby, i mniej więcej w drugiej godzinie zaczyna się rozmowa o polityce, która za kolejną godzinę kończy się ciocią w stanie palpitacji serca, katującą płuco na balkonie, wujkiem który wygrażając wdziewa palto i mknie sfochowany na przystanek, bo on nigdy więcej z tymi (...) do jednego stołu nie siądzie... To nie jest złe, ani nienormalne że się różnimy - przeciwnie. Ale wojny domowe? Po co - nie wiem. Spróbujcie prostej sztuczki: nie pytajcie: „za kim jesteś, jakie jest Twoje stanowisko?”, ale: „o co Ci chodzi?”. Nagle może okazać się, że wszystkim nam chodzi o to samo: żeby było lepiej, nie gorzej... Żeby pomóc nam wszystkim to dostrzec, w ramach prezentu przygotowaliśmy z moim zespołem pomoc dla tych, którzy chcieliby energii nie przepalać w te Święta na próżno - napisał Szymon Hołownia na swoim profilu na Instagramie.

Szymon Hołownia po 12 latach odchodzi z programu! Kto go zastąpi?Zobacz więcej

Urszula Brzezińska-Hołownia - kim jest żona Szymona Hołowni?

Żona Szymona Hołowni jest pilotem myśliwca MiG-29 w 23 w Bazie Lotnictwa Taktycznego w Mińsku Mazowieckim. Jak podał jakiś czas temu "Newsweek", Urszula Brzezińska-Hołownia jest jedyną kobietą w swojej jednostce. Małżeństwo wychowuje 2-letnią córę Manię.

Czuję się jak mąż Angeli Merkel, który też zwykle jest jedynym mężczyzną na spotkaniach z udziałem żon premierów - powiedział w rozmowie z Newsweekiem Szymon Hołownia.

Para poznała się dzięki programowi "Mam Talent".

Kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów z "Top Gun", którzy chodzą w zachodzącym słońcu pasem startowym. I tak to się wszystko potoczyło, że spotkaliśmy się z moją żoną - powiedział jakiś czas temu Szymon Hołownia w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Zobacz galerię

Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Wolle go sto razy (gość)

    My nie mamy prezydenta nami rządzi kot bezdzietny

    26.12.2019 09:08
  • Jak (gość)

    Jesteście poprostu pojebanii on się nadaje na stanowisku polawiaczy karpi w Tesco

    25.12.2019 19:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×