"Mam talent". Wszyscy zwycięzcy talent show TVN. Pamiętacie ich? Kto zrobił największą karierę?

Za nami 150 odcinków "Mam talent". Kto wygrywał na przestrzeni lat? Oto wszyscy zwycięzcy popularnego talent show TVN. Pamiętacie ich? Kto zrobił największą karierę?

Multimedia

"Mam talent!" obchodzi wyjątkowy jubileusz! W tym programie od jedenastu lat spotykamy niezwykłych ludzi z fascynującymi zdolnościami, którzy pokonują swoje słabości i wykazują się nie lada odwagą! Kto zachwycił widzów i jurorów w poprzednich 150 odcinkach jednego najpopularniejszego talent show w Polsce?

Dziarma była odkryciem telewizji TVN, dzisiaj szokuje wyglądem! Jak zmieniła się Agata Dziarmagowska?Zobacz więcej

W Polsce po raz pierwszy obejrzeliśmy "Mam talent" w 2008 roku. Program jest oparty na brytyjskim formacie "Got Talent". Spośród osób prezentujących różne swoje umiejętności w czasie castingów, najlepsi przechodzą do odcinków na żywo, a wtedy widzowie decydują, kto wygrywa całą edycję. W premierowej odsłonie programu nagrodą było 100 000 euro, od 2. edycji do dziś zwycięzca otrzymuje czek na kwotę w wysokości 300 000 zł.

"Mam talent" - kto wygrywał?

Przez lata w "Mam talent" mieliśmy okazję podziwiać wielu wspaniałych artystów. Wielu z nich nie wygrało programu, ale udało im się zapisać w świadomości publiczności na długie lata. Wśród nich są m.in. Mateusz Ziółko, zespół AudioFeels, Kamil Bednarek, Sound’n’Grace czy Łukasz Świrk. Kto wygrywał "Mam talent" w poprzednich 11 edycjach? Zobacz w naszej galerii!

Polski raper dostał "złoty przycisk" w norweskiej edycji programu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×