Mamy PIERWSZY oficjalny plakat komedii "Dzień dobry, kocham cię"!

„Dzień dobry, kocham cię” z Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej trafi do kin 7 listopada, a już dziś prezentujemy pierwszy z plakatów komedii, która na Facebooku zdobyła serca ponad 93 000 fanów!

Multimedia

Przystojny lekarz, czy playboy z kasą? Król życia Leon (Łukasz Garlicki), a może romantyk Szymon (Aleksy Komorowski)? Przed takimi sercowymi dylematami stanie Barbara Kurdej-Szatan w „Dzień dobry, kocham cię” – nowej komedii twórców „Śniadania do łóżka”, „Nigdy w życiu!”, „Tylko mnie kochaj” i „Dlaczego nie!".

CZYTAJ TAKŻE: KOMU BARBARA KURDEJ-SZATAN POWIE "DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ"? [ZDJĘCIA Z FILMU] ZOBACZ PIERWSZY TEASER KOMEDII "DZIEŃ DOBRY, KOCHAM CIĘ" [WIDEO]

W niełatwym miłosnym wyborze i debiucie na dużym ekranie popularną blondynkę wesprą m.in. Maciej Musiał, Olga Bołądź, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Marian Dziędziel i Paweł Domagała - komediowe odkrycie z hitu „Wkręceni”.

„Dzień dobry, kocham cię” to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia dwójki młodych ludzi, których losy śledzimy od przypadkowego spotkania i równie niespodziewanego rozstania; przez miłosne poszukiwania w sercu wielkiego miasta, aż do przewrotnego finału na… ślubnym kobiercu.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×