"Mamy to". Nowy serial Player i TVN pokaże prawdziwe oblicze rodzicielstwa! Kto w obsadzie? Kiedy premiera?

Już na wiosnę w Player pojawi się nowy serial o młodych rodzicach! Co wyjątkowego jest w serialu "Mamy to"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Seriale o rodzicach i dzieciach cieszą się ogromną popularnością! Wystarczy spojrzeć na takie hity jak "Rodzinka.pl" czy "Rodzina zastępcza". W nowym serialu Player Originals znajdziemy jednak nieco inne podejście do tematyki familijnej!

Spektakle teatru Michała Żebrowskiego do zobaczenia w sieci! Gdzie oglądać?Zobacz więcej

W serialu "Mamy to" będziemy mogli poznać dwie pary, Adę (Katarzyna Kołeczek) i Szymona (Szymon Mysłakowski), którzy doczekali się pierwszego potomka, oraz Ewę (Laura Breszka) i Szymona (Szymon Roszak), którym urodziło się drugie dziecko. Młodzi rodzice chcą oczywiście dać swoim dzieciom wszystko, co najlepsze, lecz wiedzą, że nie są idealni i potrafią pozwolić sobie na pewne błędy,

- Produkcję wyróżnia błyskotliwy humor, tempo i nowoczesna forma. Z dziećmi na pokładzie, emocje najwyższych lotów są gwarantowane - mówił dyrektor programowy Player, Bartłomiej Główczyński. - Ten słodko-gorzki bałagan to nieustająca karuzela emocji oraz niekończący się potencjał do kolejnych komediowych sytuacji - dodawała producentka Dorota Kośmicka-Gacke.

"Mamy to" ma trafić do serwisu Player wiosną 2021 roku. Jakiś czas później produkcja trafi też zapewne do telewizji TVN.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×