MAMY zdjęcia z planu drugiego sezonu "MIŁOŚCI NA BOGATO" [GALERIA]

Tydzień temu VIVA Polska ogłosiła start zdjęć do nowego sezonu "Miłości na bogato". Miłośnicy serialu zastanawiają się zapewne co słychać u dobrze im znanych bohaterów, a także jak poradziła sobie na planie nowa gwiazda Michaela Sorle? Aby emocje nie opadły i atmosfera stała się jeszcze bardziej gorąca warto obejrzeć kilka fotek z planu!

Multimedia

Pierwsze dni na planie ekipa serialu spędziła "na bogato". Zdjęcia kręcone były w "klubie Janka". Impreza, dobra muzyka, drinki i prawie cała obsada "Miłości na bogato". Justyna, Iza, Karolina, Nikodem, Janek oraz nowa gwiazda Michaela. Jak widać szybko wkręciła się w towarzystwo. Dogaduje się nie tylko z dziewczynami, ale też panowie lubią zawiesić na niej oko! Czyżby któryś z nich miał co do niej większe plany?

CZYTAJ TAKŻE: "MIŁOŚĆ NA BOGATO" SEZON 2. CO SIĘ WYDARZY W NOWYCH ODCINKACH SERIALU? ROZPOCZĘŁY SIĘ ZDJĘCIA DO "MIŁOŚCI NA BOGATO 2"! SEKSOWNA MODELKA W OBSADZIE

Bohaterka, w która wcieli się Michaela przyjedzie prosto z Londynu, aby wyjawić komuś pewien sekret. Kim okaże się być jej postać w serialu? Komu namiesza w życiu? Czy pojawienie się takiej piękności oznacza nowy romans z którymś z chłopaków?

Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu "Miłości na bogato" już 22 marca (sobota, 19:00) tylko w VIVA Polska!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×