"Maniac" Netflix. Kolejna zapowiedź i zdjęcia z premiery serialu z udziałem Emmy Stone i Jonah Hilla! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Netflix udostępnił kolejną zapowiedź nowego serialu "Maniac" z udziałem Emmy Stone i Jonah Hilla. Pojawiły się też zdjęcia ze światowej premiery serialu w Londynie. Jak na ściance zaprezentowały się gwiazdy produkcji?

Multimedia

"Maniac" to miniserial o tajemniczym badaniu farmaceutycznym, w wyniku którego między Annie Landsberg (Emma Stone) a Owenem Milgrimem (Jonah Hill) tworzy się więź, która może ocalić ich życie.

W roli twórcy kontrowersyjnej teorii pojawia się Justin Theroux. Jego doktor James K. Mantleray twierdzi, że jest w stanie wyleczyć każdy aspekt ludzkiego umysłu - od choroby psychicznej po złamane serce. Dwójka bohaterów (Stone i Hill) udaje się, wraz z innymi nieznajomymi, do siedziby Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniowy test leków, który, według zapewnień, ma na zawsze wyleczyć wszystkie bolączki pacjentów, nie powodując żadnych efektów ubocznych. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem.

Nieznajomi i nieudany test leku, czyli Emma Stone i Jonah Hill w nowym serialu NetflixaZobacz więcej

Twórcą serialu Maniac jest Patrick Somerville. Za reżyserię odpowiada Cary Joji Fukunaga. Premiera miniserialu „Maniac” już 21 września. Poniżej możecie zobaczyć kolejną zapowiedź "Wariata", a w galerii zdjęcia z premiery serialu! Jak na ściance wypadły gwiazdy produkcji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×