Maria Sadowska wraca do "The Voice of Poland". Kogo szuka tym razem?

W 6. edycji "The Voice of Poland" w fotelu trenera ponownie zasiądzie Maria Sadowska. Jaki ma cel i kogo będzie szukała tym razem?

Multimedia

Maria Sadowska powraca do "The Voice of Poland" po przerwie spowodowanej ciążą artystki. W 3. i 4. edycji zwyciężyli uczestnicy, którzy rozwijali się pod jej skrzydłami - Mateusz Ziółko i Juan Carlos Cano. Jak będzie tym razem?

- Ja cięgle będę szukać tych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia od siebie. Chcę ich wspierać w poszukiwaniu własnej drogi i mówieniu swoim własnym głosem. Czasami ktoś ma wspaniałe warunki, świetnie wygląda, dobrze kopiuje, ale nic z tego nie wynika. I nic nie wyniknie, jeśli on sam nie będzie widział czego chce - wyjaśnia Maria Sadowska.

CZYTAJ TAKŻE: ZNAMY TRENERÓW 6. EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"! NOWA EDYCJA "THE VOICE OF POLAND" JESIENIĄ 2015 W TVP2!

- To przede wszystkim program o uczestnikach. Pamiętajmy, że to oni go tworzą. To jest też wspaniałe, dlatego nigdy nie będzie powtarzalności, bo nie wiemy kto przyjdzie i jak się zachowa ani jakie przygody na nas czekają - dodaje artystka.

Nowa edycja "The Voice of Poland" pojawi się na antenie TVP2 już we wrześniu. Czy ponownie wygra podopieczny Marii Sadowskiej? Przekonamy się już niedługo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×