Marika ODCHODZI z "The Voice of Poland"! Kto poprowadzi 5. edycję show? [OŚWIADCZENIE]

Kolejna gwiazda odchodzi z "The Voice of Poland". Prowadząca show - Marika - poinformowała, że rezygnuje z piątej edycji programu. Przeczytaj oświadczenie.

Multimedia

Piąta edycja "The Voice of Poland" zbliża się wielkimi krokami. W mediach co chwilę pojawiają się oficjalne i "mniej oficjalne" informacje dotyczące składu trenerów w nowej odsłonie show. Tym razem zaszła kolejna zmiana w obsadzie programu. Marika rezygnuje z prowadzenia piątej edycji "The Voice of Poland"!

CZYTAJ TAKŻE: MARIA SADOWSKA ODCHODZI Z "THE VOICE OF POLAND"! [PRZECZYTAJ OŚWIADCZENIE] CZY JUSTYNA STECZKOWSKA WYSTĄPI W PIĄTEJ EDYCJI "THE VOICE OF POLAND"?

"OGŁOSZENIA CZWARTKOWE: Są dni siewu i dni zbiorów, są też dni rozstań i powrotów. Uroczyście oświadczam z tego oto tu miejsca w internecie, że kolejna edycja programu rozrywkowego Voice of Poland TVP odbędzie się beze mnie. Poprowadziłam 3 edycje. A 3 - to doskonała liczba, nie dość, że naturalna, to jeszcze pierwsza. Lubię ją. Całą zaoszczędzoną energię postanowiłam teraz przeznaczyć w jednie słusznym celu, a jest nim płyta :) Jest taka dobra świecka tradycja, że albumy wypuszczam raz na dwa lata i zamierzam to nadal kultywować. Zatem panie i panowie, chłopcy i dziewczęta! Rozpoczynam dni siewu :) do usłyszenia i do zobaczenia twarzą w twarz na koncertach :)" - napisała na Facebooku.

Kto w takim razie pooprowadzi piątą edycję "The Voice of Poland" wraz z Tomaszem Kammelem i Maciejem Musiałem?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×