Martyna Wojciechowska pokazała dzieci zmarłego w wypadku kolegi! Z nimi stworzyła "rodzinę z wyboru"

Martyna Wojciechowska pokazała kolejnych członków swojej "rodziny z wyboru". Tym razem chodzi o dzieci jej zmarłego kolegi - Rafała Łukaszewicza, który zginął w 2004 roku podczas zdjęć do programu „Misja Martyna”.

Multimedia

Ile dzieci ma Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska to kobieta o wielkim sercu. Podróżniczka wychowuje córkę Marysię ze związku z Jerzym Błaszczykiem, ale jej rodzina jest większa niż wielu przypuszczało. Oprócz biologicznej córki, Wojciechowska adoptowała do tej pory sześcioro dzieci z różnych zakątków świata. Polaków najbardziej poruszyła historia Kabuli, którą podróżniczka poznała w Tanzanii. O historii cierpiącej na albinizm dziewczynki było bardzo głośno w mediach.

Marysia ma rodzeństwo, tak, i wie o tym. Nawet czekam na ten moment, kiedy będzie gotowa, żebyśmy pojechały razem na te krańce świata, żeby poznała swoje adoptowane rodzeństwo. Ale w ich warunkach i w ich środowisku. – powiedziała w wywiadzie dla Vivy Wojciechowska.

Martyna Wojciechowska jest już po ślubie i spodziewa się dziecka?Zobacz więcej

Martyna Wojciechowska z dziećmi Rafała Łukaszewicza

Jak się teraz okazuje, podróżniczka jest też w stałym kontakcie z dziećmi zmarłego kolegi - Rafała Łukaszewicza, który zginął w 2004 roku. Podczas kręcenia jednego z odcinków programu "Misja Martyna" na Islandii, samochód, którym podróżowała ekipa wpadł w poślizg i uderzył w betonowy słup. Łukaszewicz zmarł, a Martyna Wojciechowska złamała kręgosłup i przez pewien czas poruszała się na wózku inwalidzkim.

Zginął na miejscu. Na moich rękach nawet, a ja złamałam kręgosłup. W tym momencie postanowiłam zmienić całe swoje życie. - mówiła jakiś czas temu podróżniczka.

Martyna Wojciechowska topless w basenie! Po raz pierwszy na wakacjach?Zobacz więcej

Bliźniaki zmarłego tragicznie operatora w dniu jego śmierci miały zaledwie 3 lata. W tym roku skończyły 18 lat, a Martyna Wojciechowska pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem w mediach społecznościowych.

Mówi się, że rodziny się nie wybiera... A ja z tymi dwoma cudami ze zdjęcia stworzyłam prawdziwą RODZINĘ Z WYBORU❤ OTO JULKA i KUBA😍😍 Dzieci mojego Przyjaciela i operatora, Rafała Łukaszewicza, który zginął tragicznie w 2004 r. w wypadku na Islandii, podczas realizacji programu „Misja Martyna”. Byłam tuż obok i długo nie mogłam zrozumieć dlaczego Rafał umarł, a ja ocalałam... Bliźniaki miały wtedy zaledwie 3 lata. Wtedy postanowiłam, że przeżyję dwa życia. I że już na zawsze zostanę przy Nich. A teraz OBOJE SKOŃCZYLI 18 LAT!!!
Jestem najdumniejsza na świecie! Wyrośli na wspaniałych, mądrych, empatycznych i pełnych marzeń ludzi. Zupełnie jak Ich wyjątkowy Tata i dzielna Mama Alicja, która wspaniale wychowała trójkę dzieci🙏🏻JULKA, KUBA, ŻYCZĘ WAM SAMYCH ŻYCZLIWYCH OSÓB W TEJ PODRÓŻY PRZEZ DOROSŁOŚĆ! KOCHAM WAS❤M. - napisała podróżniczka.

Post podróżniczki poruszył wielu internautów. Martyna Wojciechowska nie przestaje zaskakiwać i udowadnia, że przyjaźń nie kończy się nawet wtedy, gdy jednego z przyjaciół zabraknie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×