"Mary Kills People". Serial o zabójczej lekarce już na Viaplay! Wszystkie sezony dostępne!

Niedawno do zestawienia tytułów Viaplay dołączyło dzieło Holly Dale – współtwórczyni takich seriali jak "Dexter" czy "Chicago Fire". "Mary Kills People" to opowieść z pogranicza thrillera i romansu, przedstawiająca historię lekarki, która po godzinach pomaga pacjentom, chcącym odejść z tego świata na własnych zasadach. Na Viaplay są już dostępne wszystkie trzy sezony historii Mary Harris.

Multimedia

"Mary Kills People" legalnie dostępne na VOD

Główna bohaterka to samotna matka dwójki dzieci, która na co dzień poświęca się swojej pracy, walcząc o życie pacjentów przebywających na ostrym dyżurze. Jednak po opuszczeniu budynku szpitala oddaje się na innemu zajęciu, zapewniając nieuleczalnie chorym pacjentom szybką i bezbolesną śmierć. Oczywiście za odpowiednią opłatą.

W całym procederze pomaga jej były chirurg plastyczny, który stracił licencję do wykonywania zawodu przez problemy z narkotykami oraz zaprzyjaźniona pielęgniarka. Sprawy komplikują się, gdy na jej trop wpada policja oraz prokurator, który nie może pogodzić się ze śmiercią swojego syna. Okazuje się, że Mary ma za sobą trudną przeszłość. Co wpłynęło na jej decyzję o wejściu do eutanazyjnego podziemia i jak jej działalność wpłynie na relacje z najbliższymi?

Nagroda Nobla otoczona skandalem. Nowa produkcja Viaplay Originals już w sieciZobacz więcej

"Mary Kills People" to historia pełna niespodzianek. Podejmuje trudny temat nielegalnej eutanazji, walki o godną śmierć, problemów z prawem oraz trudności życia samotnej matki. To opowieść o lojalności i cierpieniu, które doprowadza do trudnych i niemożliwych do cofnięcia wyborów. Gdy nielegalny biznes nabiera tempa, świat Mary zaczyna się powoli rozpadać. Lekarka uświadamia sobie, że musi grać nieczysto, by kontynuować swoją działalność.

Serial zdobył wiele pozytywnych recenzji i jest punktem obowiązkowym dla wszystkich fanów nieoczywistych historii. W roli głównej wystąpiła Caroline Dhavernas znana m.in. z serialu "Hannibal". W rolę policjanta, który próbuje złapać bohaterkę w zasadzkę wcielił się Jay Ryan („Jedno życzenie”, „TO: Rozdział Drugi”), a “partnerem w zbrodni” Mary jest Richard Short („Gitara”, „Wyzwanie”). Serial został wyreżyserowany przez Holly Dale, a jego twórczynią jest Tara Armstrong („Podróżnicy”). Wszystkie sezony można zobaczyć wyłącznie na Viaplay.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×