Marzena Rogalska prowadzącą "Przygarnij mnie". Frycz, Wardęga i Olszański w jury

W marcu na antenie TVP2 pojawi się nowatorski program, w którym gwiazdy zaopiekują się psami. "Przygarnij mnie" poprowadzi Marzena Rogalska.

Multimedia

Telewizyjny cykl "Przygarnij mnie" będzie częścią kampanii na rzecz odpowiedzialnej adopcji bezdomnych zwierząt i propagowania wiedzy na temat zasad prawidłowej opieki nad czworonogimi domownikami. Przez 10 tygodni Ambasadorzy Kampanii zaadoptują przebywającego w schronisku psa i pod kierunkiem specjalistów pomogą im pokonać traumy i nauczyć odpowiednich zachowań.

Wezmą też udział w zabawnej rywalizacji, w której będą mogli popisać się świeżo nabytymi sprawnościami i zaprezentować drzemiący w swoich nowych pupilach potencjał. Zwycięska para odcinka przekaże dla wybranego schroniska zapas karmy oraz produktów do ochrony przeciwpasożytniczej dla psów.

CZYTAJ TAKŻE: NOWATORSKI PROGRAM "PRZYGARNIJ MNIE" W WIOSENNEJ RAMÓWCE TVP2 WIOSENNA RAMÓWKA TVP2!CO ZOBACZYMY W DWÓJCE WIOSNĄ 2015? [ZDJĘCIA]

Postępy zespołów pies-właściciel oceniać będzie jury w składzie: Olga Frycz, aktorka, stale współpracująca z Fundacją Niechciane i Zapomniane – SOS dla Zwierząt, Michał Olszański, dziennikarz radiowej Trójki, ambasador akcji „Zerwij Łańcuchy” walczącej z trzymaniem psów na uwięzi oraz Sylwester Wardęga, performer i autor głośnych, internetowych filmów, współtwórca inicjatywy „psiowóz” popularyzującej dokarmianie bezdomnych zwierząt. W finale osoba z pary, która zostanie przez nich oceniona najwyżej, wskaże schronisko, które otrzyma nagrodę poprawiającą los przebywających w nim zwierząt.

Gospodynią programu będzie Marzena Rogalska - dziennikarka i wielbicielka zwierząt. W roli Ambasadorów zobaczymy m.in. Rafała Mroczka, Kamila Nosela i Dawida Zawadzkiego.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×