"Mask Singer". Dorota Gardias smutno kwituje swoje życie miłosne. "Temat ten przestał na razie dla mnie istnieć"

Dorota Gardias cieszy się sporą sympatią widzów, ceniących jej profesjonalizm i szeroki uśmiech, którym wita z ekranu. Jednak w życiu prywatnym prezenterki nie zawsze bywało kolorowo. Niejednokrotnie gwiazda TVN zawiodła się w miłości. Zapytana o to, czy coś się w jej życiu zmieniło, pokusiła się o gorzko brzmiący komentarz.

Multimedia

Z kim spotykała się Dorota Gardias

Dorota Gardias ostatnimi czasy nie ma najlepszej passy. Ostatnimi czasy media rozpisywały się w głównej mierze o jej problemach zdrowotnych i tym, że została wplątana w aferę z posługiwaniem się fałszywymi fakturami. To pokryło się w czasie z rozpadem jej ostatniego związku.

To koniec! Słynna pogodynka potwierdziła rozstanie ze swoim partnerem. "Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany"Zobacz więcej

Dorota Gardias i związki

Prezenterka pogody TVN nie ma szczęścia w miłości. Ma na koncie kilka relacji, które nie przetrwały próby czasu. Była związana z pilotem Konradem Skórą, producentem Piotrem Bukowieckim, z którym doczekała się córki Hani oraz skompromitowanym w mediach "tajemniczym autorem", czyli Żurnalistą. Rozpadł się też jej związek z Dariuszem Pachutem, zawodowym ratownikiem medycznym.

Dorota Gardias o swoim życiu miłosnym

O życie uczuciowe pogodynkę zapytał reporter "Faktu". Gwiazda TVN nie kryła, że dziennikarka dotknęła kwestii, które są dla Gardias dość bolesne.

Temat ten przestał na razie dla mnie istnieć. Na razie odpuszczam... Chciałabym zbudować fajny związek i relację, ale z różnych powodów mi to nie wychodzi - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Dorota Gardias zdradziła plany na przyszłość

Dorota Gardias stara się jednak nie popadać w marazm - skupia się przede wszystkim na ukochanej córce. Nie kryje również, że przygoda z programem "Mask Singer", dzięki której cała Polska poznała się na jej muzycznym talencie, sprawiła, że zaczęła intensywniej marzyć i pracować nad wydaniem własnej płyty.

Marzyłam, żeby wydać to w czerwcu, ale nie wiem, czy się uda. Nie mam jednak żadnej presji, tym bardziej że nie robię tego dla sławy, bo już jestem osobą publiczną - wyznała w rozmowie z "Faktem".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×