"Masterchef" 30.11.2014. PÓŁFINAŁ! Kto przejdzie do finału? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nimi trzynaście trudnych tygodni. Przed nimi ostatnie zadanie na drodze do wielkiego finału. Dominika, Karina, Mariusz oraz Dawid – to pomiędzy nimi rozegra się ostatnie starcie. Tłem do tego będzie niesamowita Sycylia ze wszystkimi swoimi dobrami, ale też pułapkami… Półfinał czas zacząć!

Multimedia

Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran nie zamierzają odpuszczać finałowej czwórce. To w końcu półfinał! Zadania, które przygotowali dla zawodników nie będą proste, tym bardziej, że będą musieli zmierzyć się ponownie z sycylijskimi realiami twarzą w twarz. Najlepsza czwórka najpierw będzie musiała udać się na sycylijski targ i tam zrobić zakupy. Kto nigdy tego nie doświadczył, nie wie ile trudności może sprawić dogadanie się z sycylijskimi sprzedawcami! Wyzwaniem będzie również rozsądne dysponowanie pieniędzmi, albo świetne targowanie, bo trzeba kupić takie produkty, które zagwarantują wejście do finału! Nie ma miejsca na błędy, nie można niczego zapomnieć. Walka o finał odbędzie się na nadbrzeżu w przepięknej sycylijskiej miejscowości Cefalu. To tu jurorzy zadecydują, kto będzie musiał pożegnać się z programem tuż przed jego zakończeniem. W ocenie, pomoże jurorom sycylijski szef kuchni Ciccio Sultano! Ten wybitny kucharz wcześniej zaprosił półfinalistów do swojej restauracji i pokazał, czym charakteryzuje się kuchnia regionu. Kto okaże się najlepszy? Dowiemy się już 30 listopada o godzinie 20.00 w TVN.

CZYTAJ TAKŻE: "MASTERCHEF" 23.11.2014. ĆWIERĆFINAŁ. ODPADŁ PIOTR PIELICHOWSKI "MASTERCHEF" 23.11.2014. ĆWIERĆFINAŁ NA SYCYLII [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×