"MasterChef 8". Burza w sieci po odcinku w Meksyku. "To program kulinarny, a nie obóz przetrwania"

Ostatni odcinek "MasterChefa" wywołał lawinę komentarzy w sieci. Internauci są oburzeni podejściem produkcji do uczestników, którzy wręcz mdleli na planie.

Multimedia

"MasterChef" - widzowie oburzeni ostatnim odcinkiem

Ostatni odcinek "MasterChefa" był początkiem zmagań w gorącym Meksyku. Piątka najlepszych uczestników 8. edycji programu wybrała się w kulinarną podróż po najsmakowitszych zakątkach Półwyspu Jukatan. Koszmarny skwar, który tego dnia nie oszczędził nikogo, był dodatkowym utrudnieniem i przyczyną skandalu!

Marlena w meksykańskim upale walczyła z rybą. Mateusz postawił na wołowinę, Grzesiek na schab, a Magda wzięła na warsztat potrawkę z indyka. -W życiu nie gotowałam w tak ekstremalnych warunkach - przyznała niedługo potem. W cieniu pod okiem lekarza musiała dochodzić m.in. Marlena. -Każdy z nas był na granicy, może już nawet poza granica możliwości - oceniła Ania.

Upalny początek zmagań w Meksyku. Kto odpadł?Zobacz więcej

Widzowie są oburzeni tym, że produkcja nie zapewniła kucharzom odpowiedniego schronienia i nie zapobiegła udarom.

Uważam że to było skandaliczne zachowanie producentów tego programu :narażać uczestników na utrata zdrowia albo nawet życia :_ -Mariusz powinien wrócić do gry!!!!!!! odechciało mi się to oglądać🥵 jaki to szacunek dla uczestników programu 🙉Ich tam postawić żeby gotowali jestem ciekawa czy by dali radę

To jest program kulinarny a nie obóz przetrwania. Dla jurorów były parasole a dla uczestników brakło. Juroży powinni postac ten cały czas na słońcu w okolicach grilla. Wstyd ,wstyd.............................................

Wstyd a gdyby ktoś przypłacił życiem to szalone gotowanie w 40 stopniowym upale?Kto wziąłby odpowiedzialność, zero wyobraźni i dbania o drugiego człowieka

Na razie TVN nie ustosunkował się do krytycznych komentarzy.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • JK (gość)

  Traktowanie "zawodników" w programie jest skandaliczne!!! W taki upał nawet zwierzętom ktoś kto szanuje je zapewnia schronienie w cieniu. A p. Magda jako mieniąca się główną "gwiazdą" programu nie ma za grosz ambicji wyrażając zgodę na pracę ludzi w takich warunkach! Wstyd i hańba pani "Kucharko" Magdo - sama pani siedziała cały czas w cieniu.... miło było?

  02.12.2019 14:38
 • stefan (gość)

  To jestporaźki dla producentów programu a zarazem szansa .Otóż skoro w jednym i drugim przypadku figle sprawiła pogoda to Mariusz powinien brać udział w Finale .Skoro po ulewie nie wydali dań bo zmyła je ulewa ....a Mariusz miał gotowe danie ale nie wydał bo z powodu upału nie dotrwał ...to powinni powtórzyć pół finał i będzie to sprawiedliwe ...dać wszystkim szanse jeszcze raz.

  02.12.2019 07:44
 • Ktoś (gość)

  Myślę że dobre że odpadł Mariusz prawdziwy kucharz musi radzić sobie w takich warunkach

  02.12.2019 06:39
 • rena (gość)

  Jestem zniesmaczona widząc siedzących jurorów pod parasolem gdy uczestnicy programu gotowali w 40 stopniowym upale, uważam że Mariusz nie powinien odpaść, jestem w szoku że tak można narażać ludzi dla zrobienia szow.Ktoś powinien ponieść za to konsekwencje.

  01.12.2019 22:15
 • Uf (gość)

  Jak można trzymać ich w takim upale !!! A Magda Gesler „ Mariusz się całkowicie odwodnił’’ i wszyscy się dziwią czemu oddał fartuch

  01.12.2019 20:48
 • monika (gość)

  Co to za komentarz realizatorów: zapewniliśmy warunki, nie możemy przewidzieć... itd. Czego nie można przewidzieć? Upału w Meksyku? Tego nie trzeba przewidywać, jeśli się nie wie nic o klimacie tego obszaru wystarczy sprawdzić prognozy pogody, albo chociażby przenieść stanowiska do cienia, tam gdzie odpoczywali uczestnicy. Dla szanownego Jury znalazły się parasole! A co jeśli ktoś doznałby trwałego uszczerbku na zdrowiu? Wiem, są ubezpieczeni! Uczestnicy powinni się zbuntować i nie gotować w takich warunkach!! Tu chodziło o ich zdrowie!! Każdy chce wygrać, ale są pewne granice każdej zabawy!! Nie oglądam tego więcej!!

  27.11.2019 09:29
 • Eg (gość)

  Skandal ,pod gołym niebem w takim upale , !!!! Czy mieli gotować czy pokazać kto przetrwa.to narażenie czyjegoś zdrowia i życia!!!

  26.11.2019 11:52
 • bulwers (gość)

  To jest skandal!!! Traktują ludzi jak bydło - dla rozrywki. Generują sztuczne emocje. Ja sądziłem, że to program o sztuce kulinarnej, a nie obóz przetrwania. Powinny polecieć za to głowy w stacji. Ja finału nie oglądam. Odechciało mi się. Nie wiem czy wogóle wrócę do oglądania programu. Na miejcu uczestnika który odpadł bo odwiozła go karetka pozwałbym do sądu procukcję programu za narażenie życia na szwank.

  26.11.2019 01:32
 • Ewelina (gość)

  Jak stacja takie podejście do osób biorących udział w czymś takim a nazywa się to szumnie programem. Nie oglądam tego badziewia.

  25.11.2019 23:13
 • Sd (gość)

  Również jestem oburzona i szczerze przyznam, że przykro mi bardzo, że Mariusz odpadł 😔 tragiczne warunki do gotowania miały mierzyć się na szali ze zdrowiem ,a nawet życiem uczestników. Wstyd organizatorzy programu i jurty! A Mariusz powinien wrócić!

  25.11.2019 21:34
 • Robert (gość)

  Popieram , jestem oburzony. Do tej pory miałem dobre zdanie o jurorach. To skandal !!!! Czy w tym programie należy wykazać się zdolnościami kulinarnymi ,czy wytrzymałością na upały? W nowoczesnych kuchniach,nie ma takich warunków. Pan Mariusz ma natychmiast wrócić do programu. Wykonał swoją pracę.

  25.11.2019 18:12
 • Sa (gość)

  To horror co przeżywali uczestnicy Mariusz powinien wrócić skandal a jurorzy siedzieli w cieniu

  25.11.2019 17:32
 • MM... (gość)

  Myślę, że ani jury ani organizatorzy nie przewidzieli warunków pogodowych. Gril w 40°C to duża przesada.

  25.11.2019 17:07
 • PP (gość)

  Głupota ludzka nie zna granic, a gdzie była Pani Gesler , schowała sie w cień, a ludziom kazali gotować w taki upał. Odcinek powinien być unieważniony !!!!!!!!!!

  25.11.2019 16:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×