"MasterChef 8". Dominika Paleta, gwiazda latynoskich telenowel, gościem półfinałów w Meksyku!

Takich półfinałów w "MasterChefie" jeszcze nie było! Najlepsi z najlepszych ósmej edycji kulinarnego show będą walczyć o miejsce w finale w gorącym Meksyku. W tym trudnym wyborze Magdę Gessler i Michela Morana wspierać będzie gość specjalny - Dominika Paleta, aktorka polskiego pochodzenia robiąca karierę w meksykańskich telenowelach.

Multimedia

"MasterChef 8" - półfinał w niedzielę, 24.11.2019 o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Piątka najlepszych uczestników "MasterChefa" wybierze się w kulinarną podróż po najsmakowitszych zakątkach Półwyspu Jukatan. Kucharze odwiedzą znane, lokalne restauracje i poznają tajniki miejscowej gastronomii. Wśród gości odcinka znajdą się burmistrz miasta Izamalu Fermin Humberto Sosa Lugo, jego żona Seydi del Carmen Azcorra Rosado, sekretarz prof. Rita Elida Kuk oraz ksiądz Fray Mario Moo Chale.

Sentymentalny powrót do dzieciństwa. Dwie osoby pożegnały się z kuchnią MasterChefa!Zobacz więcej

Następnie w malowniczym Izamalu zawodnicy pokażą, czego się nauczyli i jak majańska kuchnia wpłynęła na ich gotowanie. Koszmarny skwar, który tego dnia nie oszczędzi nikogo, będzie dodatkowym utrudnieniem i może pokrzyżować plany kandydatów do tytułu MasterChefa.

W tym odcinku do Magdy Gessler i Michela Morana dołączy gość specjalny - Dominika Paleta. Polka jest znaną w Meksyku aktorką grającą przede wszystkim w telenowelach takich jak "Paulina", "Triumf miłości" oraz "Virignia". Jaką decyzję podejmą jurorzy w wyborze półfinalistów? Osoba, która wypadnie najsłabiej, wróci do Polski wcześniej niż pozostali.

Meksykańskie telenowele wszech czasów. TOP15 najlepszych latynoskich seriali [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Kompletna porażka organizatorów! Gdyby 3 osoby wymagały pomocy lekarskiej to co? Dno. A sami uczestnicy bez honoru! Po trupach do celu nabiera prawdziwego znaczenia

  24.11.2019 21:40
 • Magda (gość)

  Kompletna porażka organizatorów! Gdyby 3 osoby wymagały pomocy lekarskiej to co? Dno. A sami uczestnicy bez honoru! Po trupach do celu nabiera prawdziwego znaczenia

  24.11.2019 21:40
 • Tamka (gość)

  Oglądam w tej chwili i jestem oburzona ! Nasi jurorzy naraził wszystkich polwinaliatow na utratę życia ! Do taj pory kibicować am temu programowi , ale teraz to skandal , dlaczego nie przenieśli tych stanowisk w cień ? Zupełna porażka to są ludzie proszę 9 ani twą i wszyscy powinni byli zejść z planu w proteście ! Co za głupcy z tych jurorów ze pozwolili tym uczestnikom narażać swoje życie ! Wstyd !!!!

  24.11.2019 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×