"Masterchef 8" odcinek 1. Pierwsze fartuchy rozdane! Dwie osoby trafiły już do finałowej 14-ki!

W niedzielę (08.09) na antenę TVN wróciło największe kulinarne show w polskiej telewizji. Magda Gessler, Michel Moran i Ania Starmach już po raz ósmy wyruszyli na poszukiwania najlepszego kucharza amatora w Polsce. Sprawdź, komu dopisało szczęście w 1. odcinku 8. sezonu "Masterchefa"!

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 1. - co się wydarzyło?

Magda Gessler zapowiedziała, że 8. edycja będzie wredna, bo jej uczestnicy będą musieli przebić to, co jurorzy widzieli już w siedmiu poprzednich sezonach kulinarnego show. Pierwsza czwórka kucharzy: Marta Klim, Dorota Wiśniewska, Marlena Cichocka i Hubert Paluch musiała zmierzyć się z czekoladą! Warto wspomnieć, że każda grupa dostała inny składnik główny, a na przygotowanie dania z jego udziałem mieli tylko 45 minut. Z tej grupy wszyscy przeszli do kolejnego etapu.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

Po przerwie w kuchni programu "Masterchef" pojawili się: Michalina Trzaska, Magda Waś, Marianna Bławat i Marcin Janiszewski - tematem przewodnim ich dań miał być ziemniak! Do kolejnego etapu przeszły Michalina i Magda, która zdobyła złoty fartuch i od razu trafiła do 14-ki finalistów!

Zobaczcie zwiastun nowej edycji programu! Magda Gessler znowu będzie surową jurorką?Zobacz więcej

Kolejne grupy musiały przygotować dania z wykorzystaniem steka, kosomy ryżowej oraz tarty. Fartucha zdobyli tym razem: Krystian Pawlik, Ela Podraza, Justyna Sekunda, Sonia Kuś, Janek Szlachta, Leszek Rausz, Krzysiek Ciepiela i Ksawery Rajter.

Do kolejnego kulinarnego pojedynku ruszyli: Iza Stankiewicz, Ania Szewczak, Ewa Bobolewska i Mariusz Komenda. Tematem ich zadania były ryby. Fartucha z tej grupy zdobyli: Ewa i Mariusz.

Zadaniem kolejnych grup było przygotowanie dań z mięsa mielonego, kaczki i jabłek. Legendarne już fartuchy MasterChefa zdobyli: Mateusz, Jakub, Iga Brankowska, Sylwia Szymańska i Adrian Adamczyk. Złoty fartuch zdobyła również Ania Łempicka.

W ostatniej grupie kucharzy walczących o fartucha był brat aktora Rafała Zawieruchy - Grzesiek. Z przegrzebkami zmierzyli się również: Justyna Christiansen i Ania Weber. Wszyscy zdobyli przepustkę do dalszego udziału w programie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anja (gość)

    Nuda..prowadzący...Nuda.. Anja...nie potrafi chodzić na szpilkach..Już chyba nikt nic nie wymyśli..

    09.09.2019 08:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×