"MasterChef 8" odcinek 4. Goście specjalni i dary słodkich wód. Odpadła Justyna Christiansen!

W 4. odcinku miła niespodzianka czekała na Magdę Gessler - w studiu „MasterChefa” zagościły jej dzieci - Lara Gessler i Tadeusz Müller. Kucharze przygotowywali potrawy specjalnie dla restauratorki. Następnie na stanowiskach do gotowania zagościły dary słodkich wód – żaby, ślimaki i raki. Kto odpadł w 4. odcinku 8. sezonu programu "MasterChef"?

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 4. - co się wydarzyło?

Już na początku odcinka Magda Gessler przeżyła prawdziwy szok! W studiu „MasterChefa” pojawiły się jej dzieci - Lara Gessler i Tadeusz Müller - którzy dołączyli do składu jury. Gessler nie kryła łez wzruszenia. To właśnie dla niej kucharze przygotowywali swoje potrawy. Do gotowania mieli wykorzystać ulubione składniki Magdy, która wyznała że preferuje ryby, czerwone mięso, pomidory, granaty - wszystko co jest czerwone oraz paelle.

Dzieci Magdy Gessler biorą udział w quizie o swojej mamie! Jak dobrze ją znają?Zobacz więcej

Na przygotowanie dania z dedykacją dla Magdy Gessler kucharze mieli 75 minut. Spiżarnia była cały czas otwarta, a wyborze składników uczestnikom chętnie pomagali Lara i Tadeusz. Ania przygotowała omlet z krewetką w curry. Magda doceniła jej kreatywność i fantazję - Myślę, że w bardzo eleganckim hotelu chętnie bym zjadła coś takiego popijając lampkę wina. Jury spróbowało także ravioili z krewetkami, stek z polędwicy wagyu, makaron z owocami morza, tagliatelle z krewetkami i zupę z pieczonych pomidorów. Konkurencję wygrała Marlena. Jury wyróżniło Dorotę i Anię, które także mogły pójść na balkon.

OGLĄDAJ nowe odcinki seriali i programów kanałów TVN wcześniej niż w TV!

W drugiej części odcinka na stanowiskach do gotowania zagościły dary słodkich wód – żaby, ślimaki i raki. Uczestnicy byli przerażeni! Musieli jednak przygotować danie używając przynajmniej jednego składnika. Na szczęście kucharze mogli liczyć na wsparcie Michel'a Moran który chętnie pokazał zawodnikom, co można ugotować. Z tym zadaniem najsłabiej poradzili sobie Adrian, Hubert i Justyna.

W 4. odcinku "MasterChefa 8" odpadła Justyna Christiansen!

Magda Gessler w ogniu krytyki! Płaci pracownikom śmieszne pieniądze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×