"MasterChef 8" odcinek 7. Piknik dla psów i ryby w roli głównej! Odpadł Mateusz Kopciuch!

W 7. odcinku 8. edycji "MasterChefa" kucharze walczący o zwycięstwo w programie musieli urządzić piknik dla 50 psów i ich właścicieli. Na tym jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowali dla nich jurorzy. Kto nie poradził sobie z zadaniami i musiał oddać fartucha? Sprawdź, co wydarzyło się w 7. odcinku "Masterchef 8".

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Piękna zieleń powitała uczestników w 7. odcinku 8. edycji "Masterchefa". W krakowskim Parku Jordana czekała już na nich uśmiechnięta Anna Starmach, która wprowadziła ich w szczegóły pierwszej konkurencji. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny. Ich zadaniem były przygotowanie pysznego dania piknikowego oraz deseru dla 75 osób i około 55 psów rasy West Highland white terrier!

Laureaci poprzednich edycji w jury i wymagający test smaku! Kto odpadł?Zobacz więcej

Ania Staramach zdradziła, że sama ma takiego pieska w domu.

To są psy bardzo wymagające jeśli chodzi o menu. Większość z tych piesków to są alergicy. Nie mogą jeść drobiu, pszenicy... To co najbardziej im sprzyja to jest jagnięcina, króliki - zakomunikowała kucharzom jurorka.

Marietta Fiedor ma krótkie włosy! Jak nową fryzurę zareagował Franek Rumak?Zobacz więcej

Drużynami dowodzili dziś Magda i Grzesiek, którzy doskonale czują się w roli kapitanów. Walka była zacięta i bardzo męcząca, a podniebienia gości wymagające. Drużyna Grześka przygotowała m.in. naleśniki z truskawkami. Team Magdy postawił z kolei na szaszłyki. To właśnie jej drużyna - czerwoni okazali się tego dnia najlepsi. Niebiescy pod batutą Grześka musieli stanąć do konkurencji eliminacyjnej.

W kuchni Masterchefa czekały już na nich ryby: dorada, dorsz, żabnica, kulbin i gładzica z których musieli przyrządzić pyszne dania w godzinę. Zadanie eliminacyjne sprawiło kucharzom sporo trudności. Najlepiej w tej konkurencji poradził sobie Grzegorz, który pracował z żabnicą.

W 7. odcinku "MasterChefa 8" odpadł Mateusz Kopciuch!

Lara Gessler i Tadeusz Müller doprowadzili Magdę Gessler do łez! "Coraz bardziej za nimi tęsknię"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×