"MasterChef 8" odcinek 8. Chef Christopher Kostow i jego popisowe dania! Odpadła Elżbieta Podraza!

W 8. odcinku 8. edycji "MasterChefa" w kuchni pojawił się chef Christopher Kostow, który pokazał uczestnikom dwa ze swoich popisowych dań. Kucharze musieli odtworzyć jego przepisy. Później było jeszcze ciekawiej! Kto odpadł z programu? Sprawdź, co wydarzyło się w 8. odcinku "Masterchef 8".

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 8. - co się wydarzyło?

W 8. odcinku 8. edycji "Masterchefa" uczestnicy zastali w kuchni wyjątkową atmosferę. Przygaszone światła, stanowisko pokazowe i tajemnicza postać... Program odwiedził zdobywca trzech gwiazdek Michelin, chef Christopher Kostow, prosto ze słonecznej Kalifornii! Pokazał zawodnikom jak przyrządza dwa ze swoich popisowych dań - kurczaka pieczonego w soli i w ziołach oraz ciasto mochi. Kucharze amatorzy byli zachwyceni! Ich zadaniem było odtworzenie przepisów pod okiem mistrza.

Laureaci poprzednich edycji w jury i wymagający test smaku! Kto odpadł?Zobacz więcej

Uczestnicy dostali składniki, jednak musieli odmierzyć je wedle własnego uznania. To właśnie proporcje sprawiły im najwięcej problemów. Mogli jednak modyfikować przepisy. "To jest zaszczyt móc serwować swoje dania szefowi, który ma 3 gwiazdki" - powiedziała Dorota. Jury wyróżniło pięć osób: Dorotę, Magdę, Marlenę, Ksawerego oraz Anię. Najlepsze dania przygotowała Ania. Na balkon udali się także Magda i Dorota.

W drugiej części odcinka kucharze musieli przygotować obiad dla teściowej! Macie sobie tylko wyobrazić, że gotujecie dla najgorszej możliwej teściowej - poleciła im Magda Gessler. Na przygotowanie posiłku z trzech dań uczestnicy mieli jedynie godzinę. W tej konkurencji wyróżnieni zostali: Marlena, Mariusz i Krystian. Zwyciężczynią okazała się Marlena.

W 8. odcinku "MasterChefa 8" odpadła Elżbieta Podraza!

Lara Gessler i Tadeusz Müller doprowadzili Magdę Gessler do łez! "Coraz bardziej za nimi tęsknię"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Robert (gość)

  Ciekawy pomysł z tymi trzema deserami. Jurorzy albo są tak dowcipni albo mają raka mózgu. Kto z kucharzy potrafi zrobić karpatkę, sernik i mazurek w czasie 105 minut ? Może P. Anna Starmach a może Pani Geissler to potrafi, bo o tym Panu , nie wspomnę. Już widzę Panią Magdę w swojej kuchni, z rozwianym włosem i obłędem w oczach jak to robi. Jakbym oglądał Jasia Fasolę – Totalny Kataklizm. Albo Pani Starmach, ze swoim aktorskim uśmiechem robi te trzy ciasta, potem plami fartuch i używa jakiegoś proszku w tabletkach. Może jakiś polski reżyser potrafi z tego wyciągnąć groteskę i napisze scenariusz ? Oscar gwarantowany. Na sam sernik potrzeba 40-50 minut w piekarniku, a gdzie podanie, a gdzie karpatka, ciasto zaparzane z masą budyniową i podanie tego wszystkiego ? Już nie wspomnę o mazurku , też trudnym, jeśli nie ma się przygotowania i pomysłu. Jasne jest jeżeli oczekiwali nie wiadomo czego, podanego z finezją i w dobrym smaku, to się przeliczyli. Trzeba być naprawdę totalnym ignorantem żeby stworzyć taką konkurencję. Rozumiem jedno ciasto, najwyżej dwa do wyboru, ale trzy i to tak trudne ? I jeszcz na koniec słowa P. Gessler że mieli dzisiaj szczęście ? Już jej nie podziwiam. Rozpuszczona celebrytka bez pokory. Zawiodła mnie całkowicie. Ludzie oglądają to, rozumiem to jest show, ale nic z tego nie wyniosą. Latanie po kuchni, panika w oczach i nic z tego nie wychodzi. Ten Masterchef powinien nosić nazwę,, Masterchef Extra” Wariatkowo. No i jeszcze te ciemności, w których można by było zobaczyć, jak uczestnicy nabijają się na hak po ozorku w oko. To by już był całkowity horror. Nawet w Stanach takiej głupoty nie wymyślili, Polska musi być zawsze barwniejsza, niekoniecznie w dobrym kierunku. Wyrazy ubolewania nad upadkiem programu. Robert.

  04.11.2019 17:26
 • andzia emerytka (gość)

  Marlena ,Ania i Dorota to moje faworytki.Mam nadzieję, że będą w finale. P.Elżbieta odpadła...no cóż,niedługo dołączy do niej P.Magda.

  28.10.2019 15:32
 • adorejtor (gość)

  Fajnie że Marlena i Ania zostały. To moje ulubione uczestniczki ;-)

  28.10.2019 05:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×