"MasterChef 8" odcinek 9. Flaki jako danie idealne na randkę? Kto odpadł z programu?

9. odcinek programu "MasterChef 8" za nami. Tym razem uczestnicy... gotowali z produktów, które wybrali po omacku, a także mieli okazję zmierzyć się z pieczeniem ciast. Kto musiał odpaść z rywalizacji? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 9. odcinku programu "MasterChef 8"!

Multimedia

"Masterchef 8" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Czy da się przyrządzić pyszne danie z produktów wybranych… po omacku? W spiżarni MasterChefa zapanowała totalna ciemność, w której czaiły się różne pułapki mające wytrącić uczestników z równowagi. Komu udało się zapanować nad strachem i oczarować jurorów?

Gotowano już z produktów wybieranych przez jurorów, rodzinę, czy swoich konkurentów. Tym razem kucharze amatorzy zdać się musieli jedynie na swój instynkt. Zadaniem każdej z czterech par było przygotowanie dania na randkę dla ukochanej osoby. Utrudnieniem okazała się spiżarnia, w której zapanowały egipskie ciemności. Zawodnicy musieli pokonać strach i skupić się na wybraniu składników do gotowania.

"Żmijowisko". Serial z papierami na przebój? CANAL+ ma hit na miarę pierwszego "Belfra"?Zobacz więcej

Czy flaki są idealnym daniem na randkę? Cóż, i tak nie udało ich się przyrządzić na czas! Finalnie Magda przygotowała comber z królika, bo gach przyszedł wcześniej. W dogrywce po zadaniu zmierzyli się ze sobą Ani, Krystian, Mateusz oraz Magda.

Drugim zadaniem było przygotowanie trzech klasycznych ciast: sernika, karpatki i mazurka. W ten sposób Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran sprawdzili, czy kandydaci do tytułu najlepszego kucharza amatora w Polsce znają tradycyjne przepisy na wypieki!

Po tym zadaniu zagrożeni byli Magda, Krystian oraz Ania.

W TYM ODCINKU PROGRAMU "MASTERCHEF" NIKT NIE ODPADŁ!

Komentarze

Skomentuj
 • Robert (gość)

  Ciekawy pomysł z tymi trzema deserami. Jurorzy albo są tak dowcipni albo mają raka mózgu. Kto z kucharzy potrafi zrobić karpatkę, sernik i mazurek w czasie 105 minut ? Może P. Anna Starmach a może Pani Geissler to potrafi, bo o tym Panu , nie wspomnę. Już widzę Panią Magdę w swojej kuchni, z rozwianym włosem i obłędem w oczach jak to robi. Jakbym oglądał Jasia Fasolę – Totalny Kataklizm. Albo Pani Starmach, ze swoim aktorskim uśmiechem robi te trzy ciasta, potem plami fartuch i używa jakiegoś proszku w tabletkach. Może jakiś polski reżyser potrafi z tego wyciągnąć groteskę i napisze scenariusz ? Oscar gwarantowany. Na sam sernik potrzeba 40-50 minut w piekarniku, a gdzie podanie, a gdzie karpatka, ciasto zaparzane z masą budyniową i podanie tego wszystkiego ? Już nie wspomnę o mazurku , też trudnym, jeśli nie ma się przygotowania i pomysłu. Jasne jest jeżeli oczekiwali nie wiadomo czego, podanego z finezją i w dobrym smaku, to się przeliczyli. Trzeba być naprawdę totalnym ignorantem żeby stworzyć taką konkurencję. Rozumiem jedno ciasto, najwyżej dwa do wyboru, ale trzy i to tak trudne ? I jeszcz na koniec słowa P. Gessler że mieli dzisiaj szczęście ? Już jej nie podziwiam. Rozpuszczona celebrytka bez pokory. Zawiodła mnie całkowicie. Ludzie oglądają to, rozumiem to jest show, ale nic z tego nie wyniosą. Latanie po kuchni, panika w oczach i nic z tego nie wychodzi. Ten Masterchef powinien nosić nazwę,, Masterchef Extra” Wariatkowo. No i jeszcze te ciemności, w których można by było zobaczyć, jak uczestnicy nabijają się na hak po ozorku w oko. To by już był całkowity horror. Nawet w Stanach takiej głupoty nie wymyślili, Polska musi być zawsze barwniejsza, niekoniecznie w dobrym kierunku. Wyrazy ubolewania nad upadkiem programu. Robert.

  04.11.2019 17:21
 • Legia Warszawa (gość)

  O Fajna jest magdzia i Krystian

  04.11.2019 16:54
 • Ona (gość)

  Kibicuję Magdzie, chociaż kobitka z dystansem i do siebie i do otoczenia, Ania natomiast powinna być w programie o marudzeniu

  04.11.2019 10:08
 • Dorota (gość)

  wszyscy uczestnicy są super!

  04.11.2019 09:12
 • Fan Masterchefa (gość)

  Nie lubię Magdy. Chciałbym żeby odpadła, ale nabija oglądalność niestety

  03.11.2019 23:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×