"MasterChef". Anna Starmach zdradza szczegóły nowej edycji programu!

"MasterChef" powrócił! Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran ponownie szukają pasjonatów kuchni i smaków. O tym co wydarzy się w nowej edycji programu, porozmawialiśmy z jego jurorką - Anną Starmach.

Multimedia

Student I roku kontra Staruszka

Spośród setek zgłoszeń jurorzy programu „MasterChef” dali szansę czternastu najlepszym osobom. Pasjonatom kuchni, szaleńcom w poszukiwaniu najlepszego smaku, entuzjastom zapachów i ludziom niebojącym się podejmować nowe wyzwania. Kto znalazł się w tegorocznej edycji kulinarnego show? Zapytaliśmy o to jedną z jurorek „MasterChefa”, Annę Starmach - Pojawi się między innymi urocza starsza Pani, gospodyni domowa, można powiedzieć, że jest naszą rekordzistką, pod względem wieku – zdradziła nam Ania Starmach. W programie nie zabraknie również młodych gniewnych poszukiwaczy smaku. - Najmłodszy uczestnik tej edycji jest aktualnie na I roku studiów - dodaje jurorka programu.

Odcinki w Nowym Jorku

Szykuje się edycja jakiej do tej pory nie było! „MasterChef” pierwszy raz w historii poleci do Stanów Zjednoczonych. -Zobaczycie najwyższy poziom gotowania! Uczestnicy będą pracowali z najlepszymi szefami kuchni w Nowym Jorku – podkreśliła w rozmowie z Telemagazynem Ania Starmach. Uczestnicy programu, będą prezentować swoje umiejętności między innymi w Culinary Institute of America – najsłynniejszej szkole gotowania w Ameryce. To tam zostanie wyłoniona finałowa trójka, która 6 grudnia zawalczy o zwycięstwo w programie.

Gigantyczne zwierzęta na planie

W jednym z odcinków wystąpią gościnnie gwiazdy australijskiego „MasterChef’a” - Gary Mehigan oraz George Calombaris. Walka między uczestnikami o pochwałę i przejście kolejnych eliminacji będzie zatem bardzo zaciekła. Z jakimi zadaniami będą musieli się zmierzyć uczestnicy „MasterChefa”? To wciąż owiane jest tajemnicą. Jurorka „MasterChefa” zdradziła nam jednak co wydarzy się w jednym z pierwszych odcinków -Do studia wejdą gigantyczne, żywe zwierzęta, z którymi będą mieli do czynienia uczestnicy tej edycji! - Zobaczycie totalne przerażenie na ich twarzach! - dodaje.

Uczestnicy programu będą walczyć o zacne nagrody – najlepszy zawodnik otrzyma tytuł MasterChefa, 100 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej.

MasterChef

Jury: Magda Gessler, Anna Starmach oraz Michel Moran Emisja: niedziela, 21:30, od 6 września

Adriana Słowik adriana.slowik@polskapress.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×