"MasterChef Junior". FINAŁ. Helena Kłobucka zwyciężczynią 7. edycji kulinarnego show!

Na ten dzień czekaliśmy przez całą edycję - nadchodzi wielki finał! To właśnie w niedzielnym odcinku, 15 maja 2022 r. poznaliśmy nazwisko najlepszego młodego kucharza, choć w przypadku siódmej edycji - kucharki. W finale rywalizowały trzy dziewczynki: Ewa, Wiktoria i Helena. Dowiedz się, która z nich wygrał program i zdobyła statuetkę dla najlepiej gotującego dziecka w Polsce!

Multimedia

"MasterChef Junior" FINAŁ: kto wygrał 7. sezon kulinarnego show dla młodych kucharzy

W ostatnim, finałowym odcinku 7. sezonu programu MasterChef Junior" do kuchni MasterChefa Juniora wrócili wszyscy uczestnicy siódmej edycji. Wraz z jurorami oraz gośćmi specjalnymi wspólnie pracowali nad daniami tego wyjątkowego wieczoru. W niedzielę 15 maja 2022 r. dowiedzieliśmy się, która młoda kucharka gotuje najlepiej - Ewa, Helena czy Wiktoria!

Widzowie oceniają nowego jurora. Lepszy niż Mateusz Gessler? Zobacz więcej

MasterChef Junior FINAŁ: co się wydarzyło

Na początku finalistki zaskoczono powrotem kolegów i koleżanek, którzy odpadli. Podzieleni na trzy drużyny prowadzone przez Anię Starmach, Michela Morana i Tomka Jakubiaka, musieli przygotować przepyszne danie z makaronem w roli głównej. W rolę jurorów wcielili się finaliści 10. edycji "MasterChefa" - Maciek Regulski, Ela Błaszyńska, Renia Semeniuk i Mariusz Kisiel!

Gdy już jasnym było, która drużyna zyskała przychylność jurorów, przyszedł czas na finałowe gotowanie i pojedynek na najlepsze menu degustacyjne - godne tytułu MasterChefa Juniora. O tytuł najlepszego młodego kucharza w Polsce rywalizowały trzy finalistki: Ewa, Helena i Wiktoria. 7. edycję "MasterChef Junior" wygrała Hela!

To już dorosła panna! Tak dziś wygląda zwyciężczyni 1. edycji kulinarnego show dla dzieciZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×