"MasterChef Junior" odcinek 1. s. 3. Czekoladowy raj i kuchnia street foodowa. Kto dostał się do finałowej 14-tki? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zmagania młodych kucharzy rozpoczęte! W pierwszym odcinku 3. sezonu programu "MasterChef Junior" wyłoniono pierwsze osoby, które weszły do finałowej 14-tki. Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"MasterChef Junior" sezon 3. w niedziele o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

40 młodych kucharzy spotkało się w kuchni MasterChefa Juniora. Czekali na nich jurorzy: Anna Starmach, Michel Moran i Mateusz Gessler. Oprócz tytułu MasterChefa Juniora, zwycięzca tej edycji otrzyma statuetkę dla najlepszego młodego kucharza, nagrodę pieniężną w wysokości 15 000 zł oraz bon o wartości 40 000 zł na wymarzone wakacje.

"Taniec z gwiazdami" czy "'Iron Majdan"? Jakie programy oglądać wiosną 2018? [WIDEO]Zobacz więcej

Kucharze zostali podzieleni na cztery dziesięcioosobowe grupy, a każda z nich otrzymała od jurorów kulinarne zadanie. W pierwszym odcinku zmierzyły się dwa zespoły. Jeden z nich musiał przygotować pyszne, czekoladowe desery, drugi natomiast dania kuchni street foodowej. Powstały takie pyszności jak m.in. suflet czekoladowy z karmelizowanymi orzechami, tarta z czekoladą, mini torcik czekoladowy, szaszłyki, panierowany mintaj z frytkami z batatów czy sushi.

Z każdej grupy jury wybierało najsmaczniejsze dania, a ich twórcy otrzymali zasłużoną nagrodę – miejsce w najlepszej czternastce programu i możliwość walki o tytuł MasterChefa Juniora. Do finałowej 14-tki przeszli:

Mateusz Oleksa, Anastazja Czyż, Staś Baumiller, Gabrysia Kwiatkowska, Hania Kandora, Stefania Jankielewicz, Bartek Kwiecień i Pola Hirsch!

Anna Starmach i Michel Moran opowiadają, czym program różni się od dorosłego "MasterChefa" [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×