"MasterChef Junior" odcinek 2. s. 3. Włoskie i regionalne specjały. Ostatni wywalczyli miejsca w finałowej... 15-tce! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Drugi odcinek "MasterChef Junior" za nami. Ostatni młodzi kucharze wywalczyli miejsca w finałowej 15-tce! W programie musieli się zmierzyć z kuchnią włoską i regionalną. Kto przyrządził najlepsze danie i dostał się do kolejnego etapu "MasterChef Junior"? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"MasterChef Junior" sezon 3. w niedziele o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Dziś kolejni młodzi kucharze walczyli o wejście do finałowej 14-tki. Rywalizacja była zacięta, bo pozostało już tylko sześć miejsc. W pierwszej konkurencji 10-osobowa grupa zmierzyła się z włoską kuchnią. Na przygotowanie wspaniałych dań włoskich młodzi kucharze dostali 75 minut. Najtrudniejszym zadaniem było wybranie odpowiedniej potrawy, zwłaszcza dla Aniki, która kocha polską kuchnię. Risotto, makarony, ravioli oraz pizza - to potrawy, które przygotowywali kucharze walczący o miejsca w finałowej 14-tce. Kuba Ożóg, Anika Ćwiek i Mateusz Stec przeszli do kolejnego etapu programu "MasterChef Junior".

Czekoladowy raj i kuchnia street foodowa. Kto dostał się do finałowej 14-tki? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejna dziesiątka młodych kucharzy w walce o miejsce w finałowej 14-tce musiała przyrządzić danie kojarzące się z kuchnią regionalną. Uczestnicy nie mieli żadnych ograniczeń geograficznych. Tym razem jurorzy wyróżnili danie Zuzanny Buli, Norberta Borowskiego, Kasi Svirydzenki i Mai Tokarskiej.

Anna Starmach i Michel Moran opowiadają, czym program różni się od dorosłego "MasterChefa" [WIDEO]Zobacz więcej

Do finałowej 15-ki dostali się: Kuba Ożóg, Anika Ćwiek, Mateusz Steć, Zuzanna Bula, Norbert Borowski, Kasia Svirydzenka, Maja Tokarska

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×