"MasterChef Junior" odcinek 3. s. 4. Kuchnia regionalna Roberta Makłowicza w programie! Jak dzieciaki przywitały mistrza?

W trzecim odcinku 4. sezonu "MasterChef Junior" pojawi się prawdziwy ekspert od kuchni polskiej i światowej. Robert Makłowicz sprawdzi, jak kandydaci na MasterChefa poradzą sobie z daniami regionalnymi. Kolejnym zadaniem dla kucharzy będzie przygotowanie pierogów w trzech odsłonach.

Multimedia

"MasterChef Junior 4" odcinek 3. w niedzielę, 17.03.2019 o godz. 20:00, w TVN! - sprawdź program tv

Najlepiej gotujące dzieci w Polsce przystępują do rywalizacji o zwycięstwo w IV edycji programu. Pierwszym wyzwaniem dla kandydatów na MasterChefa będzie przygotowanie dania regionalnego. Ich smak oceni prawdziwy ekspert od kuchni polskiej i światowej – Robert Makłowicz. Uczestnicy, których potrawy najbardziej zasmakują jurorom, otrzymają specjalną nagrodę i będą bezpieczni w kolejnej konkurencji.

Piraci walczą o finałową "piętnastkę"! Kto znalazł się w ostatecznym składzie?Zobacz więcej

Pozostali zawodnicy zostaną dobrani w pary i dostaną do wykonania kolejne zadanie. Tym razem będą przygotowywać pierogi w trzech odsłonach – mięsnej, wegetariańskiej i słodkiej. Dodatkowo do każdej potrawy kucharze muszą stworzyć sos lub omastę. Utrudnieniem okaże się konieczność ręcznego wyrobu ciasta. Ten, kto poradzi sobie najsłabiej, opuści kuchnię MasterChefa i odpadnie z programu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×