"MasterChef Junior" odcinek 5. s. 3. Sushi i lody. Hubert Urbański gościem specjalnym! Co się działo w programie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 5. odcinek programu "MasterChef Junior". Zobaczcie, przed jakimi wyzwaniami dzisiaj stanęli młodzi kucharze! Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku i kto musiał opuścić program!

Multimedia

W dzisiejszym odcinku młodzi adepci sztuki kulinarnej musieli zmierzyć się z przygotowaniem sushi. Teoretycznie to bardzo prosta potrawa, ale czy aby na pewno? Problemy z zadaniem miała Stefcia, ale pierwszy kryzys został szybko zażegnany. Swoim sushi popisał się 11-letni Mateusz, którego pochwalił Mateusz Gessler. Kasiu, prawie doszłaś do perfekcji z ryżem - komplementował kolejną zawodniczkę Gessler.

Najlepsza w tym zadaniu okazała się Anika.

"Smoleńsk" dzisiaj w telewizji! Jacek Kurski zmienił program TVP1!Zobacz więcej

Drugie zadanie wykonywano z udziałem gościa specjalnego, Huberta Urbańskiego. Zawodnicy mieli za zadanie odgadywanie smaków lodów. Cóż, smak ogórków kiszonych, buraka, bekonu, koperek - z takimi smakami musiała zmierzyć się Anastazja, która odgadła 15 smaków lodów. Hania odgadła 13 smaków lodów. Niestety dla odmiany Kasia odgadła tylko 3 smaki. Bartek poległ na kiwi i odgadł 7 smaków, natomiast Stefania poradziła sobie z 8 smakami. Podobnie poradził sobie Staś - 8 poprawnych odpowiedzi. Zuza miała 11 poprawnych odpowiedzi. Mateusz, podobnie jak Anastazja, odgadł 15 smaków.

Najlepsi w zadaniu okazali się Mateusz oraz Anstazja, którzy dołączyli do Aniki oraz Mateusza (wybrała go Anika) jako zawodnicy, którzy już są pewni swojego udziału w kolejnym odcinku show. Hania i Zuza otrzymały od jury bezpieczne miejsce, natomiast Bartek i Kasia otrzymali koło ratunkowe od Huberta Urbańskiego i pozostali w programie. Uratowani!

Źródło: x-news/TVN

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×