"MasterChef Junior" odcinek 9. s. 3. Ryby i kuchnia molekularna. Anika i Bartek zawalczą w finale programu! [WYNIKI+ZDJĘCIA]

Za nami 9. odcinek programu "Masterchef Junior". Teraz już mamy do czynienia z ostrą walką o finał! Tam dostaną się tylko najlepsi! Zobaczcie, kto przeszedł do finału! Sprawdźcie, co działo się w odcinku!

Multimedia

"MasterChef Junior" sezon 3. w niedziele o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Zaczęło się od ryb. Bartek wybierał uczestnikom składniki do przygotowania jedzenia. W pierwszej konkurencji mali kucharze musieli przygotować ceviche, ale na wykonanie zadania mieli jedynie 30 minut! Potrawy naprawdę robiły wrażenie, dzieciaki się popisały, więc jury miało ogromny do zgryzienia. W tej konkurencji odpadła Hania, która przygotowała zbyt duże kawałki ceviche.

W drugiej konkurencji pozostała trójka musiała przygotować przystawkę z rybami wybranymi przez Bartka. Czas wykonania zadania to 45 minut. Bartek przygotował filet z doraty, Mateusz zrobił smażoną makrelę, natomiast Anika przyrządziła filet z okonia morskiego. Młoda damo to jest twoje najlepsze danie w tym programie - skomplementowała Anikę Ania Starmach. W tej konkurencji z rywalizacji odpadł Mateusz.

Gotowanie z rodzicami i rozpływające się w ustach makaroniki! Kto odpadł? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W trzecim starciu zmierzyli się Bartek i Anika. Tematem konkurencji było danie główne z rybą, a czas przyrządzenia dania to godzina. Lepsza osoba awansuje do finału! Bartek przygotował filet z dorady, natomiast Anika przyrządziła pierogi z okoniem morskim. W tej konkurencji lepsza okazała się Anika, która awansowała do finału!

Następnie uczestnicy zostali zapoznani z... kuchnią molekularną! Nie bez powodu mali kucharze przeszli szkolenie; w zadaniu musieli przygotować spaghetti z panna cotty. Czas wykonania deseru: 75 minut. Hania miała problem z makaronem i nie mogła początkowo opanować awarii. Na szczęście z pomocą przyszedł jej Mateusz Gessler. W tej konkurencji najlepszy okazał się Bartek.

DO FINAŁU PROGRAMU "MASTERCHEF JUNIOR" AWANSOWALI ANIKA I BARTEK

Zobacz galerię

Źródło: x-news

Komentarze

Skomentuj
 • dawid müller (gość)

  Ja tesz umiem gotować zdrowe żeczy

  07.05.2018 20:16
 • Ktoś (gość)

  Ktos może wie jak zrobić tą jadalną gabkę?

  07.05.2018 14:49
 • Debil (gość)

  Hania nie postarała się

  07.05.2018 07:07
 • Alfąs Piotkrowszki (gość)

  Myślałem że Mateusz wygra

  07.05.2018 07:06
 • Damian Koraniski (gość)

  Myślałem że Bartek pierwszy raz wygra!

  07.05.2018 07:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×