"MasterChef". Magda Nowaczewska wygrała niesłusznie? Widzowie krytykują finał 5. edycji kulinarnego show TVN! [WIDEO+ZDJĘCIA]

5. edycję programu "MasterChef" wygrała Magda Nowaczewska, ale nie wszyscy są zadowoleni z tego werdyktu. Internauci wyrażają swoje niezadowolenie w komentarzach, krytykując decyzję jurorów.

Multimedia

Zwycięzcą 5. edycji "MasterChefa" została Magda Nowaczewska. Wygrana uczestniczki, która odpadła z kulinarnej rywalizacji w 6. odcinku, a następnie dostała drugą szansę i została przywrócona do programu z "czyśćca", budzi w sieci spore kontrowersje.

"MASTERCHEF" - CZYTAJ TAKŻE:

"MASTERCHEF" FINAŁ. MAGDA NOWACZEWSKA ZWYCIĘŻCZYNIĄ 5. EDYCJI! [WIDEO+ZDJĘCIA]
ZNAMY FINAŁOWĄ TRÓJKĘ! KTO ODPADŁ Z PROGRAMU? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Internauci krytykują decyzję jurorów, wyrażając swoje niezadowolenie w komentarzach. W sieci dominuje opinia, że Magda Nowaczewska nie zasługiwała na wygraną, bo już raz z programu odpadła. Rozżaleni internauci krytykują również nowa formułę programu - koncept czyśćca, dający możliwość przywrócenia do programu, osób, który już z niego odpadły.

Nie. Wygrać powinna Ania! Jako jedyna przeszła cała drogę od początku do finału, z sukcesami na koncie. A ani Magda, ani Michał nie powinni być w finale, skoro już raz odpadli.

Nie, nie zgadzam się z werdyktem. Ania najbardziej zasłużyła na wygraną, a Michał powinien dawno odpaść. Farsa, a nie sprawiedliwy wynik.

Pani Ani nalezala sie wygrana, zapracowala na nia. Nie wiadomo dlaczego uczestnicy ktorzy odpadli, zostali do programu przywroceni.

A co Wy sądzicie o zwycięstwie Magdy Nowaczewskiej? Słusznie wygrała?

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • 5. (gość)

    . 5. T. 2.

    20.11.2020 02:19
  • Ty (gość)

    Nie jedliście, nie znacie jej i nie znacie zasad programu bo wygrywa ostatnie najlepsze danie a nie wszystkie więc się pierdolcie z waszymi opiniami

    13.10.2020 00:58
  • Ja (gość)

    Jak ktoś ma ból dupy i nie rozumie zasad programu to się nie zgadza, w tym programie wygrywa ostatnie najlepsze danie a nie to ile razy wygrała czy przegrała w konkurencjach. Kupcie sobie maść na ból dupy

    13.10.2020 00:55
  • Anonim (gość)

    Skoro odpadła i wygrała to znaczy, że zasługiwała na wygraną

    17.10.2017 21:39
  • Domi (gość)

    Moim zdaniem Magda wygrała sprawiedliwie, ponieważ Ania od początku się popisywała a Magda wykazywała się kreatywnością . Poza tym każdy został zwycięzcą dla samego siebie , bo wziął przynajmniej udział w tym programie.

    15.03.2017 20:41
  • Gość (gość)

    Tak jak P. Melania wiedziałam,co będzie po powrocie P. Magdy.Żałosne!

    27.02.2017 22:09
  • kris (gość)

    Bardzo dobrze, że wygrała Magda. Koniec.

    10.12.2016 18:23
  • arek (gość)

    a dlaczego w finale wystąpili imiennicy jurorów?......

    07.12.2016 22:37
  • melania(gość) (gość)

    edycja słaba to że wygra Magda wiedziałam w chwili gdy wróciła do programu było to szyte grubymi nićmi podobnie jak było w tańcu z gwazdami Lisowska odpadła a jednak wygrała nie warto oglądać sorry

    06.12.2016 22:05
  • Ola (gość)

    Żadna kpina z zasad programu byla Magda lepsza wystarczy mala drobnostka i czar pryska i tak stalo sie u Ani byla zby pewna siebie i takie glupie miala odzywki w programie denerwowaly mnie bardzo zby pewna siebie i troche za mądrą

    06.12.2016 20:15
  • Karolina (gość)

    Cieszę sie i gratuluje Madzi zasłużyła sobie na ten tytul kibicowałam jej od początku

    06.12.2016 20:12
  • Kasia (gość)

    Bardzo cieszę że wygrała Magda odniosła duży sukces bardzo skromna utalentowana pełna pasji.U Ani denerwowala pewność siebie i trzeba sluchac co jurorzy mowi Ani

    06.12.2016 20:09
  • abc (gość)

    Ania jako pierwsza dostała bilet do Kolumbii. Jako pierwsza weszła do finału. A tu nagle "najgorsza w pewnym odcinku" z drugim "najgorszym" sprzątnęli jej finał sprzed nosa. Czy to jest sprawiedliwe? Zdecydowanie NIE!

    06.12.2016 14:41
  • Emerytka (gość)

    Jestem zadowolona że wygrała Pani Magda a nie Pan Michał Michał był za pewny siebie nawet Bóg mu nie pomógł brak było u niego pokory kibicowałam Pani Ani.

    06.12.2016 07:47
  • Emerytka (gość)

    Jestem zadowolona że wygrała Pani Magda a nie Pan Michał Michał był za pewny siebie nawet Bóg mu nie pomógł brak było u niego pokory kibicowałam Pani Ani.

    06.12.2016 07:47
  • Kaś (gość)

    Dobrze, że wygrała ooo! Jej potrawy wyglądały pięknie (np. Beza Pavlova). Jak smakowały, to wiedzą tylko jurorzy a to oni (Ci gościnnie występujący głównie) zachwycali się smakiem jej potraw.

    05.12.2016 22:28
  • Kinia (gość)

    Niesprawiedliwe to jest to co piszecie, oceniacie po tym co widzieliscie, nie jedliscie tego wiec jak dla mnie wasza krytyka jest zbedna

    05.12.2016 22:15
  • Aga (gość)

    Zgadzam się z poprzednikami to Pani Ania powinna wygrać ten program.Wiele razy pokazała że jest najlepsza.Jako pierwsza weszła do finału i szkoda że jako pierwsza go opuściła.Bez sensu formuła z powrotami.Kpina z zasad.

    05.12.2016 21:53
  • Qavi (gość)

    Magda,Magda:-!