"MasterChef" odcinek 3. sezon 6. Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Pierwsza osoba pożegnała się z "MasterChefem". Kto poległ na daniach z dzieciństwa i gotowaniu z resztek? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

W pierwszej konkurencji każdy kucharz przygotowywał pyszne danie charakterystyczne dla regonu, z którego pochodzi. - Chcemy abyście w ten sposób opowiedzieli nam coś o sobie - powiedziała Anna Starmach. Uczestnicy zaczęli wspominać smaki swojego dzieciństwa. W zadaniu pojawiły się dania nie tylko z różnych regionów Polski, ale także dania włoskie i ukraińskie. Na zadanie kucharze dostali 60 minut.

Jurorzy przyznali, że wybór najlepszych dań nie był łatwy. W końcu na podium stanęli Matteo, Natalia i Wojtek, którzy nie musieli brać udziału w kolejnej konkurencji

Oto finałowa czternastka kucharzy [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Druga część programu okazała się dla wszystkich nie lada wyzwaniem. Z resztek produktów, które zostały po pierwszej konkurencji, musieli stworzyć nowe, znakomite dania.

  • Dania wyglądają obiecująco, nie możemy się doczekać - powiedziała przed oceną Magda Gessler.

Lorek, Andrzej i Mateusz zachwycili jurorów swoją kreatywnością i poczuciem smaku. - Jak na razie konkurencje pokazują, że 6. edycja może należeć do facetów - powiedziała Anna Starmach.

Najsłabsze dania przygotowali Sara, Justyna i Damian.

Z "MasterChefa" odpadła Sara!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×