"MasterChef" sezon 7. odcinek 1. Pierwsze zadania dla nowych uczestników. Kto wejdzie do finałowej 14-tki? [ZDJĘCIA]

Rozpoczynają się zmagania kucharzy amatorów w nowej, 7. już edycji kulinarnego show TVN, "MasterChef"! Magda Gessler, Ania Starmach i Michel Moran będą szukać perełek, które zarezerwują sobie miejsce w finałowej 14-tce.

Multimedia

"MasterChef" sezon 7. odcinek 1. w niedzielę, 9.09.2018 o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

Siódmą edycję programu rozpoczną zmagania 42 kucharzy amatorów, których jurorzy wybrali spośród setek chętnych z całej Polski. W słynnej kuchni MasterChefa zawodnicy zmierzą się z pierwszym zadaniem: zostaną podzieleni na trzy- lub czteroosobowe zespoły i będą walczyć między sobą o zdobycie fartucha i dalszy udział w programie. Każdy pojedynek to inny kulinarny temat.

Legendy kulinarnego świata i gotowanie w Singapurze w 7. sezonie! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Uczestnicy będą musieli zachwycić jury swoim przepisem między innymi na królika, owoce morza, czekoladę czy też kardamon. Jedynie kucharze, którzy odpowiednio potraktują produkt główny i swoim daniem oczarują Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana, dostaną upragniony fartuch MasterChefa.

Walka będzie zacięta, a stawka jak zwykle jest bardzo wysoka. Najlepsi staną przed szansą na awans do finałowej czternastki, wyjazd do Singapuru i tytuł siódmego polskiego MasterChefa!​

Gwiazdy na prezentacji jesiennej oferty programowej TVN. Kogo zabrakło? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×