"MasterChef" sezon 7. odcinek 4. Mateusz Zielonka i Bartosz Kwiecień pokażą uczestnikom, jak gotować! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mateusz Zielonka i Bartosz Kwiecień - zwycięzcy "MasterChefa" i "MasterChefa Juniora" przeprowadzą jedną z konkurencji w 4. odcinku 7. sezonu programu "MasterChef"! Jakie utrudnienia przygotowali dla uczestników?

Multimedia

"MasterChef" sezon 7. w niedziele o godz. 20:00 w TVN! - sprawdź program tv

W nadchodzącym odcinku "MasterChefa" zadanie dla uczestników przygotują Mateusz Zielonka i Bartosz Kwiecień - zwycięzcy odpowiednio szóstej edycji programu oraz trzeciego sezonu "MasterChef Junior". Kucharze amatorzy będą musieli wykazać się umiejętnościami na najwyższym poziomie. Nie zabraknie także niespodzianek stworzonych specjalnie na tę okazję przez Magdę Gessler, Anię Starmach i Michela Morana.

Modna Magda Gessler w lamparcich cętkach promuje program! "Burzę wszelkie porządki!" [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Trzynastu zawodników wciąż walczy o tytuł "MasterChefa". W czwartym odcinku kulinarnej rozgrywki zmierzy się jedynie dwunastu z nich. Krzysztof Bigos dzięki perfekcyjnemu wykonaniu Tortu Szwarcwaldzkiego uzyskał immunitet i automatycznie awansował do piątego odcinka.

Kucharze będą musieli wykazać się umiejętnościami na najwyższym poziomie. Komu z nich uda się odtworzyć danie przygotowane przez Mateusza Zielonkę i Bartka Kwietnia? Jurorzy sprawdzą także, czy zawodnicy są w stanie szybko podejmować decyzję i przygotować smakowitą potrawę pod presją czasu.

Starcie z perliczką i Tort Szwarcwaldzki. Kto odpadł jako pierwszy? [CO SIĘ WYDARZYŁO, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×