"MasterChef" w Kolumbii! Magda Gessler: Ten program otwiera oczy na to, jaki raj panuje na ziemi [WIDEO+ZDJĘCIA]

Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran zabrali półfinalistów 5. edycji "MasterChefa" do Kolumbii! Jak wspominają ten wyjazd? Co wydarzyło się w królestwie kawy i owoców?

Multimedia

"MASTERCHEF" ODCINEK 12. SEZON 5. W NIEDZIELĘ, 20.11.2016 O GODZ. 20:00 W TVN!

Rozpoczyna się wielka kolumbijska przygoda! Pięciu najlepszych kucharzy, piątej edycji "MasterChefa", będzie miało okazję spróbować dań typowych dla kuchni kolumbijskiej. Każdy z uczestników zostanie wysłany do innego pełnego smaków, przypraw, egzotycznych warzyw i owoców miejsca, aby nauczyć się kuchni południowoamerykańskiej. Będą mieli też okazje rozmowy z wybitnymi kucharzami, którzy być może zdradzą swoje tajne przepisy.

Im więcej zdobędą informacji tym dla nich lepiej, bo w scenerii pięknego miasteczka Villa de Leyva, będą musieli ugotować dania, do których inspiracją było to, czego nauczyli się podczas kulinarnych spacerów po Bogocie i okolicach. Zadanie będzie tym trudniejsze, że pojawi się czwarty juror: Catalina Velez – jeden z największych autorytetów kulinarnych w Kolumbii, uznana szefowa kuchni, gwiazda programów kulinarnych i autorka niezliczonych publikacji na temat kuchni. Zawodnik, który najsłabiej poradzi sobie z zadaniem będzie musiał opuścić program i zakończyć swoją południowoamerykańską przygodę.

Jak wyjazd wspominają jurorzy "MasterChefa"? - Kolumbia jest tak wspaniała, tak magiczna, tak kolorowa, tak smaczna, że każdemu polecam pojechanie do tego miejsce - wskazuje Anna Starmach. - Chętnie wszyscy zostalibyśmy tam. To inny świat kulinarny - dodaje Michel Moran. Magda Gesser zauważa natomiast, że Polacy nie są świadomi smaków, jakie czekają na nich na świecie.

Zobacz wideo!

MASTERCHEF - CZYTAJ TAKŻE:

WALKA O PÓŁFINAŁ ZAKOŃCZONA! [WIDEO+ZDJĘCIA]
GOTOWANIE Z BLISKIMI I POPISOWE DANIE... SĄSIADA! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×