"MasterChef". Wszyscy zwycięzcy kulinarnego show TVN. Kto zdobył tytuł polskiego MasterChefa?

Program "MasterChef" święci triumfy na antenie TVN od 2012 roku. Telewizyjne poszukiwania najlepszych kucharzy amatorów cieszą się ogromną popularnością. "MasterChef" doczekał się dziewięciu edycji, a kolejna już trwa! Kto zdobywał tytuł polskiego MasterChefa? Oto wszyscy zwycięzcy najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce.

Multimedia

"MasterChef" - kto wygrywał?

"MasterChef" jest niekwestionowanym hitem TVN i nieodłącznym elementem jesiennej ramówki stacji od 2012 roku. Przez dziewięciu lat kulinarny show zgromadził w Polsce pokaźne grono fanów. Miłośnicy amatorskiego gotowania chętnie gromadzą się przed telewizorami, aby śledzić zmagania uczestników walczących o wejście do finałowej czternastki i otrzymanie wymarzonego fartucha MasterChefa.

Castingi do 9. edycji programu zakończone. Internauci wybrali trzech kandydatów. Kim są?Zobacz więcej

Droga do finału najpopularniejszego kulinarnego show w Polsce bywa kręta i wyboista. Na zwycięzcę czeka jednak atrakcyjna nagroda - 100 tysięcy złotych, możliwość wydania własnej książki kucharskiej oraz statuetka i tytuł "MasterChefa".

Kim są laureaci programu "MasterChef"?

"MasterChef" w Polsce doczekał się na razie dziewięciu edycji, w których triumfowały głównie kobiety. Jednym z najpopularniejszych zwycięzców programu pozostaje jednak mężczyzna. Damian Kordas, czyli zwycięzca 4. edycji robi zawrotną karierę w polskim show-biznesie. Student weterynarii wydaje książki kulinarne, prowadzi kanał na Youtube i zwycięża w kolejnych programach telewizyjnych. Oprócz "MasterChefa" w 2015 roku, Kordas wygrał jeszcze 4. edycję "Agent – Gwiazdy" oraz 10. edycję "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie.

Kto jeszcze triumfował w kulinarnym show TVN? Wszystkich zwycięzców "MasterCefa" znajdziesz w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×