„Matchmakers”. Nowe randkowe show wkrótce w TVP2. Jak się zgłosić do programu „Wkręć się w miłość”?

Telewizyjna Dwójka wraz z Golden Media Polska pracuje nad nowym randkowym show. Program, którego roboczy tytuł brzmi „Wkręć się w miłość” będzie polską wersją belgijskiego formatu „Matchmakers”. Jak się zgłosić do nowego show? Podpowiadamy!

Multimedia

"Matchmakers” trafi wkrótce do Polski. Jak dowiedział się portal WIrtualnemedia.pl Telewizyjna Dwójka wraz z Golden Media Polska pracują nad polska wersją belgijskiego show. „Wkręć się w miłość” - bo taki roboczy tytuł nosi na razie program - będzie opierać się na podglądaniu randek, które dla uczestników zorganizują ich przyjaciele. Single dopiero po trzech spotkaniach dowiedzą się, że spotkania zostały zaaranżowane przez najbliższych.

TVP2 szuka uczestników nowego programu kulinarnegoZobacz więcej

Castingi do „Wkręć się w miłość” , czyli polskiej wersji "Matchmakers” już wystartowały i będą trwać do 30 października. Aby się zgłosić do programu, należy wysłać swoje zgłoszenie na adres casting@randkowanie.tv.

Jeśli twój przyjaciel bezskutecznie szuka miłości, a każda kolejna randka to klapa, oddaj jego los w nasze ręce! Jest tylko jeden warunek. Musisz dochować tajemnicy, nie możesz mu pisnąć o tym ani słowa i pozwolić nam działać! Przygotujemy dla niego randkę o której usłyszą przyszłe pokolenia - zachęca TVP.

Przypominamy, że ostatnim randkowym formatem Telewizji Polskiej był program "Pierwsza randka" z 2017 roku. Show doczekało się dwóch serii. Telewizja Polska wyemitowała w sumie 24. odcinki.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×