Mazurska Noc Kabaretowa w TV Puls!

W tym roku nie zobaczymy Mazurskiej Nocy Kabaretowej w TVP. XIX edycję kabaretowej imprezy wyemituje Telewizja Puls!

Multimedia

XIX MAZURSKA NOC KABARETOWA, emisja na żywo tylko w TV Puls w sobotę, 8 lipca, od godz. 20:00

Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z największych, najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce. Od 18 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące na widowni, stając się liderem na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Emisję na żywo z tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej przeprowadzi w sobotę 8 lipca TV Puls.

Mazurska Noc Kabaretowa idealnie wpisuje się w strategię Telewizji Puls – marki, która niesie moc emocji i rozrywki dla całej rodziny. Niezmiernie cieszymy się ze współpracy ze Stowarzyszeniem „PAKA”, które od lat intensywnie promuje sztukę kabaretową. Najlepsze skecze, gwiazdy mazurskiej sceny oraz wysoka jakość widowiska – to wszystko czeka widzów TV Puls już 8 lipca – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

Telewizja Polska nie wyemituje kultowej kabaretowej imprezy [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W sobotę 8 lipca na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×