Męska rzecz - obrady jury 2013 [ZDJĘCIA]

Zakończyły się obrady jury plebiscytu TVN Turbo "Męska rzecz". Pierwszego dnia, oceniano przedmioty i gadżety, drugiego dnia na torze Służewiec testom poddane zostały samochody.

Multimedia

"Dzisiaj jest jeden z piękniejszych dni w roku. Podstawiają ci 10 fantastycznych samochodów i mówią: jeźdź i mów, który jest najlepszy. Można było dzisiaj naprawdę poszaleć" - wyznał Agustin Egurrola, jeden z jurorów tegorocznej edycji.

Tegoroczna komisja w składzie: Paweł Jordan (szef TVN Turbo), Stanisław Karpiel-Bułecka (muzyk, lider zespołu Future Folk), Agustin Egurrola (tancerz, choreograf), Jakub Klawiter (prowadzący program TVN Turbo "Nowy gadżet"), Tomasz Kuchar (kierowca rajdowy, wicemistrz Polski), nie miała łatwego zadania.

Ostateczny wybór "Męskiej rzeczy" należy do telewidzów. To oni w głosowaniu zadecydują o tym, kto zostanie zwycięzcą w jednej z kategorii: "samochód", "hobby i sport", "na co dzień", oraz "gadżet i elektronika". Widzowie TVN Turbo w głosowaniu przyznają także nagrodę w plebiscycie "Kobieta roku TVN Turbo".

Nominacje zostaną ogłoszone do dnia 24 listopada, a głosowanie sms-owe rozpocznie się w poniedziałek 25 listopada. Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetek odbędzie się 14 grudnia podczas gali "Męskiej rzeczy" i będzie transmitowane na żywo w TVN Turbo.

TRANSMISJA GALI "MĘSKA RZECZ 2013" w sobotę, 14 grudnia o godz. 21:00 w TVN Turbo

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×