"Metamorfozy Doroty Szelągowskiej". Przedpremierowy odcinek w święta w HGTV [WIDEO+ZDJĘCIA]

Specjalnie na Wielkanoc HGTV Home & Garden pokaże prapremierowy odcinek programu "Metamorfozy Doroty Szelągowskiej". Całą serię będzie można oglądać od 14 maja w tym samym kanale.

Multimedia

"Metamorfozy Doroty Szelągowskiej" odcinek 1. - HGTV, poniedziałek, 17 kwietnia 2017, godz. 17:00

To samo wnętrze. Dwie kompletnie różne stylizacje. Dorota Szelągowska jak nikt inny potrafi odmienić przestrzeń na kilka różnych sposobów. Wszystko bez wyburzania i gruntownego remontu!

Aż cztery programy Doroty Szelągowskiej [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zagracone pokoje dziecięce, sypialnie bez charakteru, stare i brzydkie salony. Chcesz coś zmienić w swoim domu? Zobacz jak robi to Dorota Szelągowska. Projektantka wnętrz w nowym programie chce pokazać widzom, jak łatwo można przeprowadzić metamorfozę jednego pomieszczenia na kilka różnych sposobów. Prowadząca udowodni, że widoczna zmiana wystroju nie zawsze wymaga totalnej demolki. Wystarczy dobry pomysł i trochę zapału do realizacji.

W każdym odcinku w swoim warsztacie krok po kroku pokaże, jak samodzielne wykonać różnego rodzaju dekoracje czy przerobić meble. Podzieli się z widzami dekoratorskimi patentami. Odwiedzi swoje ulubione miejsca z których czerpie inspiracje i spotyka się z różnymi specjalistami.

Jest wiosna, pora na zmiany!

Dorota Szelągowska zdradza sposoby na małe mieszkanie [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×