"Miasto kobiet". Marcin Hakiel pierwszy raz szczerze o rozstaniu. "Nie wyobrażam sobie, że można po prostu wyłączyć guzik i przestać myśleć o tej osobie"

Marcin Hakiel gościł w programie "Miasto kobiet", gdzie opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek. W sieci pojawiło się nagranie wywiadu z Aleksandrą Kwaśniewską, gdzie padły ważne słowa...

Multimedia

"Miasto kobiet" - w niedzielę, 24 kwietnia, o godzinie 12:30 i 22:15 na antenie TVN Style

Marcin Hakiel przez wiele lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek, ale niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Teraz choreograf i tancerz pojawił się w programie "Miasto kobiet" i opowiedział Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Gość "Miasta kobiet" miał zdradzić, co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo.

Marcin Hakiel przyznał, że został porzucony przez Katarzynę Cichopek! Pierwszy wywiad po rozstaniu w TVN Style!Zobacz więcej

Teraz w sieci pojawił się fragment tej rozmowy. Marcin Hakiel przyznał, że nie wstydzi się tego, co czuje i nie wyobraża sobie przestać myśleć. Wyrażał się jednak ciepło o swojej byłej partnerce.

Ja się tego nie wstydzę. Tego, co przeżyłem, tego, co przeżywam i tego, co myślę, że będę przeżywać. Tego rozstania. Po 17 latach w związku nie wyobrażam sobie, że można wyłączyć guzik i po prostu przestać myśleć o tej osobie. W sumie chyba jakaś cześć mnie do dzisiaj ma pozytywne emocje wobec mojej partnerki - stwierdził.

Pokazali żartobliwe nagranie, a internauci są bezlitośni! "Hakiel niestrawności dostał, jak oglądał"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • ALBERT KUJAWA (gość)

    Ok dziękujemy

    24.04.2022 11:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×