Michał Adamczyk poprowadzi w TVP1 "#Debatę" o służbach specjalnych [WIDEO]

W trzeciej odsłonie nowego programu TVP1 "#Debata" nie zobaczymy Krzysztofa Ziemca. Tym razem na program zaprasza Michał Adamczyk. Emisja już we wtorek, 2 lutego o godz. 20:25.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"#DEBATA" W TVP1. JACEK ŻAKOWSKI I BRONISŁAW WILDSTEIN O WIZERUNKU POLSKI W ŚWIECIE [WIDEO]
KRZYSZTOF ZIEMIEC Z NOWYM PROGRAMEM W TVP1

W trzeciej debacie organizowanej przez TVP1 tematem dyskusji będzie bezpieczeństwo teleinformatyczne Polaków oraz działalność służb specjalnych w Polsce. W odróżnieniu od poprzednich wydań programu, "#Debaty" nie poprowadzi Krzysztof Ziemiec. Już w zapowiedzi programu pojawia się bowiem Michał Adamczyk. W czasie trwania "#Debaty", wraz z gośćmi będzie starał się odpowiedzieć na takie pytania jak m.in. to, jakie uprawnienia w Polsce mają służby specjalne? Czy Polacy mogą spokojnie rozmawiać przez telefon nie obawiając się inwigilacji? Do dyskusji będą mogli się włączyć także widzowie poprzez sms’ową sondę oraz komentarze w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • ania (gość)

    EXTRA - P. Adamczyk jest znakomity !

    10.02.2016 09:53
  • grazyna (gość)

    Pan Adamczyk jest profesjonalistą i pisze te słowa słuchaczka tv republika i fanka p.Michała Rachonia p.s. była słuchaczka tv republika...

    03.02.2016 13:04
  • grazyna (gość)

    dziennikarz Adamczyk swietnie prowadzi debate i nikomu nie przerywa tak czesto jak to robi p. Ziemiec.Pan Ziemiec jest tez dobry ale tylko w czytaniu

    03.02.2016 12:54
  • JużniewolnyPolak (gość)

    Powinni zrobić debatę o Rydzyku , a najlepiej z jego udziałem i pytania na żywo od telewidzów . Na pewno był by to hit hiciorów , tylko wiadomo , że ten człek na to nie pójdzie , bo wszystko i wszyscy muszą tańczyć tak jak on zagra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ps. Czy ta młoda widownia siedząca podczas debaty , to nie młodzież (młoda armia ) PIS-u ??????

    03.02.2016 01:18
  • Benjamin Franklin (gość)

    "Ci którzy rezygnują z Wolności w imię odrobiny tymczasowego bezpieczeństwa, nie zasługują na żadne z nich" Benjamin Franklin

    02.02.2016 21:28
  • Grzegorz Chilimoniuk (gość)

    Jestem zat. Tylko ten się bedzie bał, kto ma cos na sumieniu.

    02.02.2016 21:25
  • kobieta (gość)

    #debata bardzo mądry rozważny program poruszacie delikatne i czasem mocne sprawy społeczne, społeczeństwo powinno wnioski wyciągnąć pozytywne a nie polaków wyprowadzać na ulice KOD jeszcze kieruje człowiek alimenciarz żaden autorytet

    02.02.2016 21:23
  • robert (gość)

    w pierwszej kolejności wyprodukowali zagrożenia i już maja gotowe rozwiązanie "ograniczamy swobody" akcja fałszywej flagi by zniewolić społeczeństwo

    02.02.2016 20:57
  • Stanley (gość)

    Tylko Nie Ziemca do Prowadzenia

    02.02.2016 20:54
  • major (gość)

    Panie Gmyz, przestań Pan wracać do ludzi PRL, przeciez tych ludzi w słuzbach już nie ma ustawa, przestańcie się już bawić przepisami,chodzi tylko o legitymizację działań rządu(piszę z małych liter, bo na duże nie zasługuje)

    02.02.2016 20:47