Miejsce ludzi z pasją

Jest takie miejsce w stolicy Polski, w którym spotkać można wielkich pasjonatów adrenaliny i prędkości. Pobyt w tym miejscu łączy w sobie niezwykłe przeżycia towarzyszące wyścigom oraz oryginalny charakter spotkań, zarówno tych prywatnych, jak również firmowych.

Multimedia

To wszystko znajdziemy na modnej w ostatnich latach warszawskiej Pradze przy ul. Jagiellońskiej 82.

Powstały w 2012 roku halowy tor kartingowy F1Karting, bo o nim mowa, to dziecko dwóch pasjonatów motoryzacji - kierowców wyścigowych. Zamiłowanie do tego, co robią przełożyło się na sukces F1Karting. Na etapie tworzenia koncepcji, właściciele odwiedzili największe tory kartingowe świata, a po wielu miesiącach przygotowań, postanowili zrealizować marzenia o własnym miejscu, które miało być jedynym w Polsce tego rodzaju obiektem w standardzie VIP, i tak się stało!

Po roku działalności, F1Karting ma już za sobą dużą rzeszę stałych Klientów, setki eventów prywatnych i firmowych oraz wyścigów tematycznych. Miejsce nadaje kierunek rozwoju w swojej branży, dbając o tworzenie unikalnych propozycji dla miłośników kartingu i ludzi, którzy pragną spędzić czas w oryginalny sposób.

Każdy tu może zarówno ścigać się szybkimi kartami, smacznie zjeść i napić się pysznej kawy. Tor kartingowy wyposażony jest aż w 30 nowych gokartów wiodącego producenta CRG. Poza klasycznymi gokartami, każdy może przewieźć drugą osobę "taksówką" po torze. Brzmi niewiarygodnie? A jednak, miejsce oferuje możliwość jazdy podwójnym gokartem. Korzystają z niej najczęściej rodzice, którzy chcą przewieźć swoje dziecko pierwszy raz gokartem. Dzieci już od 4 roku życia uczą się tu jeździć. Każdy, kto profesjonalnie myśli o sporcie kartingowym, musi zacząć naukę we wczesnym dzieciństwie, dlatego F1Karting wyposażone jest w małe gokarty Puffo dla dzieci od 4 roku życia. Jednak same jazdy nie wystarczą, by stać się zawodowcem, dlatego dzieci chodzą do szkółki gokartowej F1Karting, prowadzonej przez zawodowych kierowców wyścigowych rangi światowej. Pod okiem profesjonalistów, dzieci wspinają się na kolejne poziomy, wyjeżdżają na zewnętrzne tory, gdzie uczą się jeździć szybkimi, wyczynowymi gokartami. Ścieżka rozwoju dziecka jest szczegółowo zaplanowana, dlatego F1Karting stworzył własny Team, w ramach którego dzieci mają możliwość uczestniczyć zawodach rangi Mistrzostw Polski.

Ku zaskoczeniu twórców F1Karting, miejsce stało się obiektem zainteresowania największych korporacji, jako prestiżowe miejsce spotkań biznesowych i eventów integracyjnych. Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, pewnie zastanawia się, co jest szczególnego w tym obiekcie? Unikalność tego miejsca charakteryzuje się najwyższym standardem i możliwościami obiektu. Klimatyzowana sala VIP, kilkadziesiąt ledowych telewizorów 55", Wi-Fi, ogromne sale szkoleniowe i konferencyjne na 700 osób, atrakcje dodatkowe w postaci symulatorów jazdy i profesjonalnych urządzeń do treningu. To wszystko przyciąga największe firmy w Polsce. Klienci indywidualni cenią natomiast jeden fakt, który jest istotą sportu kartingowego, czyli wręcz pedantyczne podejście do stanu technicznego gokartów. Równe szanse podczas jazdy są podstawą dobrej zabawy opartej na prawdziwej rywalizacji między kierowcami, a nie nierównym sprzętem.

Taki obiekt mogli stworzyć tylko wielcy miłośnicy tego sportu, nie tylko dla biznesu, a dla pasji… F1Karting to wyższy poziom kartingu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×