"Milionerzy". Katarzyna Kant-Wysocka dwa lata temu wygrała milion złotych. Jak teraz wygląda jej życie? Czym się zajmuje?

Katarzyna Kant-Wysocka to zwyciężczyni programu "Milionerzy" sprzed dwóch lat. Jak wygrana wpłynęła na jej życie? Milionerka rzuciła pracę za biurkiem i postanowiła rozkręcić własny biznes. Jak teraz wygląda jej życie? Czym się zajmuje? Sprawdź, co słychać u zwyciężczyni "Milionerów".

Multimedia

Katarzyna Kant-Wysocka wygrała milion złotych i otworzyła salon psich fryzur

Katarzyna Kant-Wysocka jest trzecią po Krzysztofie Wójciku i Marii Romanek laureatką polskiej edycji "Milionerów". Nagroda odmieniła całe jej życie. Sporą jej część przeznaczyła na zakup wymarzonego mieszkania. Na tym jednak nie koniec.

Katarzyna Kant-Wysocka do tej pory zajmowała się marketingiem, ale po wygranej rzuciła pracę za biurkiem i postanowiła rozkręcić własny biznes - salon psich fryzur!

Zauważyłam tendencję, że podczas pandemii ludzie kupują coraz więcej rasowych psów - mówi. - Ich ceny również podskoczyły kilkukrotnie. W tej chwili na szczeniaka pudla trzeba czekać nawet rok. Nie wiem czy wiąże się to z tym, że ludzie mają teraz więcej czasu, a może pandemia przyspieszyła decyzję, którą wcześniej odwlekali - powiedziała w rozmowie z Dziennikiem Bałtyckim.

Katarzyna Kant-Wysocka w kolejnym teleturnieju! Znowu wygrała milion złotych?Zobacz więcej

Katarzyna Kant-Wysocka ukończyła kurs psiego groomingu, czyli profesjonalnego strzyżenia i pielęgnacji. Salon otworzyła w Gdańsku. Co ciekawe zwyciężczyni teleturnieju "Milionerzy" napisała także książkę, To thriller, którego akcja dzieje się w Gdańsku. -Cały czas coś mi się w nim nie podoba, ale myślę, że czas najwyższy, żeby zamknąć ten rozdział i wreszcie wysłać go do wydawnictw. W przeciwnym razie będę poprawiała go do końca życia.

Zobacz w galerii, jak zmieniła się Katarzyna Kant-Wysocka od momentu wygranej w "Milionerach".

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×