"Milionerzy". Mikołajkowe wydanie specjalne już dzisiaj! Zostanie wprowadzone nowe koło ratunkowe!

Już dziś, 3 grudnia o godz. 20:55, będzie można obejrzeć świąteczny odcinek Milionerów. Naprzeciwko Huberta Urbańskiego zasiądą dwie wspaniałe pary prowadzących Dzień Dobry TVN – Paulina Krupińska z Damianem Michałowskim i Anna Kalczyńska z Andrzejem Sołtysikiem. Uczestnicy będą walczyć o najwyższą wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam”!

Multimedia

"Milionerzy" odcinek specjalny - premiera w czwartek, 3 grudnia, o godzinie 20:55 na antenie TVN

Już dziś widzowie zobaczą prowadzących Dzień Dobry TVN w zupełnie nowej roli! Jedno jest pewne - emocje gwarantowane! Każda z par będzie mogła wygrać dla Fundacji TVN nawet milion złotych, ale pytania jak to w grze o milion bywa, będą zaskakujące i podchwytliwe!

Katarzyna Kant-Wysocka w kolejnym teleturnieju! Znowu wygrała milion złotych?Zobacz więcej

Której z par uda się wygrać więcej? Jakie wyzwania czekają na drodze do miliona? Zapraszamy do wspólnego świętowania i oglądania specjalnego odcinka Milionerów!

Co ciekawe, będzie to pierwszy odcinek programu, który został zrealizowany bez udziału publiczności! Oznacza to, że wprowadzone zostanie nowe koło ratunkowe, a mianowicie pytanie do publiczności zostanie zastąpione przez zamianę pytania!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kamil (gość)

  czy będzie odcinek specjalny lany poniedziałek wielkanocny ?

  14.01.2021 20:52
 • Kamil (gość)

  góral jak taki mądry jesteś to się sam zgłoś do programu

  14.01.2021 20:49
 • Ania (gość)

  Oj, marni aktorzy, marni! Widać było, że znają odpowiedzi, a nawet udać nie umieli, że się głowią. Mój syn stwierdził, że z nich wszsytkich najepiej udaje i gra Urbański. Pierwsza para porażka, druga klęska! Całe TVN! Bez uprzedzeń, oglądam i co? Wstydu nie mają, takie coś puścić na antenie!

  04.12.2020 00:50
 • Kondzio (gość)

  Druga para była jeszcze lepsza to dopiero kompromitacja podobno ona włada kilkoma językami a po angielsku ani w ząb a widział ktoś kiedyś nagich kibiców sprawa jest prosta pierwsza para za dużo wygrała a tak naprawdę to jaką mamy gwarancję że ta kasa zostanie przelana na konto śmiech i żenada

  03.12.2020 22:16
 • Góral (gość)

  Paulina z Damianem ? Żenada i.kompromitacja. Inteligencja, wiedza i kultura zerowa.Nie wspomnę o zachowaniu- nawet w kabarecie na niskim poziomie tak się nie zachowują. Pajace o niskim poziomie.

  03.12.2020 21:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×