"Miłość i anarchia". Jaka przyszłość czeka szwedzki hit Netfliksa? Pojawiły się nowe informacje!

"Miłość i anarchia" to jedna ze szwedzkich produkcji dostępnych w bibliotece Netfliksa. Serial miał swoją premierę na początku listopada 2020 roku i od razu wzbudził duże zainteresowanie. Jakie są dalsze plany twórców?

Multimedia

"Miłość i anarchia" - o serialu

Główną bohaterką serialu "Miłość i anarchia" jest Sofie — pracoholiczka, mężatka i matka dwójki dzieci. Na początku fabuły kobieta otrzymuje zadanie zmodernizowania starego wydawnictwa. Przy okazji tej pracy poznaje młodego informatyka Maxa. Nieoczekiwanie ta dwójka zaczyna ze sobą flirtować i wdaje się w niebezpieczną grę.

Oto 5 powodów, dla których musisz obejrzeć szwedzki serial NetfliksaZobacz więcej

Sofie wraz z Maxem w tajemnicy stawiają sobie nawzajem wyzwania, które podważają wartości powszechnie cenione w obecnym społeczeństwie. Wszystko zaczyna się niewinnie, jednak gdy wyzwania stają się coraz bardziej brawurowe, ich konsekwencje wymykają się spod kontroli.

"Miłość i anarchia" - co dalej z serialem?

12 marca 2021 roku, za pośrednictwem instagramowego profilu skandynawskiego oddziału, platforma Netfliks poinformowała, że powstanie drugi sezon serialu "Miłość i anarchia". Nowe odcinki produkcji mają pojawić się w 2022 roku.

Sam Heughan zdradził co nieco o nadchodzącym sezonie! Jakie są dalsze plany twórców?Zobacz więcej

Pierwszy sezon serialu "Miłość i anarchia" dostępny jest na Netfliksie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×