miłość w mieście ogrodów zdjęcia

"Miłość w mieście ogrodów". Edyta Herbuś, Ireneusz Czop i Urszula Grabowska na planie filmu [ZDJĘCIA]

Trwają prace nad nowym filmem Ingmara Villqista i Adama Sikory pt. "Miłość w mieście ogrodów". W rolach głównych zagrają: Urszula Grabowska, Ireneusz Czop i Michalina Olszańska. W drugoplanowych rolach zobaczymy Mateusza Kościuka, Łukasza Sikorę, Justynę Święs, Edytę Herbuś i Grażynę Szapołowską. Prezentujemy Wam galerię zdjęć z planu produkcji!

30.01.2016Miłość w mieście ogrodów

Przeczytaj także:

"Żyć nie umierać". Przechlane lata i próba odkupienia [RECENZJA]

Polskie kino stoi w kolejce do lekarza. Przeróżne choroby i schorzenia stały się w ostatnim czasie jednym z ulubionych tematów polskich scenarzystów. Im poważniejsza choroba, tym teoretycznie bardziej interesująca historia. Tyle, że ten rodzaj kina rządzi się swoimi prawami. Widz nie może być zakładnikiem opowiadanej historii, a filmowiec nie może być terrorystą, na siłę wyciskającym z publiczności łzy. Trzeba znaleźć złoty środek, umiejętnie wyważający proporcje pomiędzy dramatem a emocjami. Szkoda, że nie wszystkim autorom ta sztuka się udaje, aczkolwiek twórcy „Żyć nie umierać” mają inny problem – emocji u nich jak na lekarstwo, jakby przesadzili ze znieczuleniem.

30.03.2018Recenzje

Edyta Herbuś: Marzę o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny, jak niegdyś "Dirty Dancing" [WIDEO]

Zdaniem Edyty Herbuś coraz więcej osób docenia jej talent aktorski. Nie ukrywa jednak, że długo miała wrażenie, że jako aktorka ma bardziej pod górę niż inni. Przełomem był dla niej ubiegły rok i role w duodramie „Diwa” oraz filmie „Miłość w Mieście Ogrodów”. Obecnie Edyta Herbuś marzy o roli, która inspirowałaby młode dziewczyny tak, jak ją kiedyś zainspirowała postać Baby z filmu „Dirty Dancing”.

03.03.2016Edyta Herbuś

"Miłość w mieście ogrodów". Trwają zdjęcia do nowego filmu z Ireneuszem Czopem i Michaliną Olszańską [ZDJĘCIA]

W Katowicach trwają zdjęcia do filmu fabularnego „Miłość w mieście ogrodów” w reżyserii Ingmara Villqista i Adama Sikory. W rolach głównych zagrają: Urszula Grabowska, Ireneusz Czop i Michalina Olszańska. W drugoplanowych rolach zobaczymy Mateusza Kościuka, Łukasza Sikorę, Justynę Święs, Edytę Herbuś i Grażynę Szapołowską

12.11.2015Miłość w mieście ogrodów

"Żyć nie umierać". Tomasz Kot o swojej roli

28 sierpnia w kinach pojawi się nowy film z Tomaszem Kotem w roli głównej - "Żyć nie umierać". Od seansu akupunktury, rajdu hippisowską furgonetką, po wystrzały z kolta i spotkanie "oko w oko" z rozpędzonym pociągiem. Film "Żyć nie umierać" to zastrzyk nowych doświadczeń dla Tomasza Kota. Laureat Orła i Złotych Lwów za rolę w filmie "Bogowie" w obrazie Macieja Migasa brawurowo wcielił się w postać luźno inspirowaną osobą aktora Tadeusza Szymkowa ("Psy", "Kroll", "Ekstradycja 3"). Teraz, odliczając dni do premiery, dzieli się wspomnieniami z planu filmu.

13.08.2015Film

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×