Miniserial HBO i BBC "Trafny wybór" od 9 marca w HBO GO

"Trafny wybór" ("Casual Vacancy") to koprodukcja HBO i BBC oparta na bestsellerowej powieści J.K. Rowling pod tym samym tytułem. Polska premiera miniserialu odbędzie się – przed premierą w Stanach Zjednoczonych – od 9 marca produkcja będzie w całości dostępna w HBO GO.

Multimedia

Akcja trzyczęściowego miniserialu" Trafny wybór" toczy się na pozornie sielskiej, angielskiej prowincji w malowniczym miasteczku Pagford, którego ozdobami są brukowane ulice i zabytkowe opactwo. Pocztówkowa fasada skrywa bezpardonową walkę, w której stają przeciwko sobie biedni i bogaci, nastolatki i rodzice, żony i mężowie, nauczyciele i ich uczniowie.             W rolach głównych występują: Michael Gambon, Keeley Hawes, Rory Kinnear, Monica Dolan i Julia McKenzie oraz debiutująca na ekranie Abigail Lawrie. Trafny wybór jest koprodukcją HBO i BBC. Producentem serialu jest Ruth Kenley-Letts. Producentami wykonawczymi są: Neil Blair, Paul Trijbits i Rick Senat. Za reżyserię odpowiada Jonny Campbell, scenariusz napisała Sarah Phelps.

Polscy widzowie miniserial "Trafny wybór" będą mogli oglądać przed premierą w Stanach Zjednoczonych. Całość (trzy części) od 9 marca będzie dostępna w serwisie HBO GO. Premiera na antenie HBO zaplanowana jest na 2 maja.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×